Оновлений додаток «Повітряна тривога» — як працює та як встановити

Читати на RU

З початком війни в Україні, технологічна компанія Ajax Systems спільно з  Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації створили додаток «Повітряна тривога». Він надсилає критичні сповіщення про початок і закінчення воєнної тривоги в усіх областях України. На другий день додаток став першим у сегменті новин українського AppStore, за тиждень його завантажили вже понад 2 млн користувачів.

На днях Ajax Systems випустила версію 2.0 — деталізувала географію дії та розширила функціонал додатка. AIN.UA розповідає, як працює оновлена «Повітряна тривога».

Про додаток

«Повітряна тривога» сповіщає про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони. Додаток не потребує реєстрації, працює у фоновому режимі, надсилає сигнал тривоги з максимальним рівнем гучності смартфону, також інформує про закінчення тривоги. Сповіщення будуть надходити користувачам навіть у беззвучному та віброрежимі режимі смартфона.

Щоб отримувати сповіщення:

  1. Завантажте додаток в Google Play Market та AppStore. Оновлена версія також вже доступна на Huawei. «Повітряна тривога» була розроблена для тих, хто знаходиться в Україні, однак додаток також можливо встановити у країнах ЄС та США. 

Користувачам, які встановили «Повітряну тривогу» раніше, потрібно оновити додаток вручну до версії 2.0 або видалити та встановити заново.

  1. Надайте йому усі необхідні дозволи.
  2. Виберіть місто.
  3. Відстежуйте початок та кінець повітряних тривог.

В Ajax Systems наголошують, що сервіс «Повітряна тривога» варто використовувати як додаткову можливість отримувати сповіщення системи цивільної оборони. В компанії радять паралельно прислухатися до вуличних сирен і попереджень, та слідкувати за інформацією з інших офіційних джерел, зокрема, з каналів обласних адміністрацій у Telegram.

Що нового у версії 2.0

  • Відтепер отримувати сповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги можна усіх областях України. Крім цього, в оновленому додатку можна обирати окремі міста та територіальні громади. Вже доступні всі 1470 громад України.
  • Користувачі також мають змогу перевірити статус повітряної тривоги у вибраній області безпосередньо у додатку, не чекаючи сповіщень.
  • У версії 2.0 збільшено тривалість сигналу про тривогу до 30 секунд та змінено звук про відбій тривоги на більш спокійний.
Зображення: AIN.UA

Якщо додаток не працює або виникають інші технічні несправності, користувачі можуть зайти на сторінку з поширеними запитаннями та знайти там алгоритми дій у таких ситуаціях.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук