Depositphotos іде з російського і білоруського ринків

Читати на RU

Сервіси Depositphotos та VistaCreate йдуть з ринків Росії та Білорусі. Про це заявив віце-президент компанії Вадим Нехай. Він розповів, що компанія розіслала листи усім своїм користувачам із правдивою інформацією про те, що зараз відбувається в Україні. Російський ринок був одним із найбільших для компанії.

«Через військову агресію Росії на території України, а також міжнародні санкції, Depositphotos і VistaCreate припиняють всі продажі й надання послуг клієнтам та партнерам з Російської Федерації і Республіки Білорусь.

Ми не допустимо, щоб наші сервіси використовували для пропаганди, дезінформації чи підтримки протиправних дій. Тому скасовуємо прийом платежів, доступ до сервісу клієнтам та партнерам із зазначених країн. Компенсації за передплачені сервіси будуть перераховані лише після зняття міжнародних санкцій», — розповів Нехай.

Нагадаємо, що сервіс Depositphotos на початку нульових заснував українець Дмитро Сергєєв. Минулого року він продав його за $85 млн американській компанії VistaPrint. Сам Сергєєв теж неодноразово висловлювався на підтримку України у війні проти Росії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук