Tesla збереже зарплатню співробітникам-українцям, які поїдуть на війну

Читати на RU

Співробітники Tesla отримали внутрішню розсилку про те, які заходи компанія вживатиме на підтримку України у визвольній війні проти Російської Федерації, передає CNBC. Зокрема, в листі повідомляється, що співробітники-українці, які забажають поїхати захищати Батьківщину, все одно отримуватимуть зарплатню.

Електронний лист отримали всі співробітники компанії в Європі, Африці на Середньому Сході у понеділок, 7 березня. В ньому йдеться про те, що за українцями, яких покличуть на війну, зарплатня зберігатиметься щонайменше до трьох місяців. Після вичерпання цього строку у Tesla прийматимуть подальші рішення на основі актуальної ситуації.

Також співробітників компанії попросили допомогти компанії SpaceX (також належить Ілону Маску), щоб посприяти якнайшвидшому забезпеченню України супутниковим інтернетом Starlink.

А ще в листі співробітників закликали допомагати Україні фінансово. Ви також можете долучитися через один з перевірених нами ресурсів по збору коштів на ЗСУ, допомогу переселенцям та постраждалим від війни.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук