«Перевіряємо, щоб не було диверсійних завдань з боку окупанта» – як працює Kabanchik.ua в умовах війни

Kabanchik.ua – відомий в Україні онлайн-сервіс пошуку виконавців для будь-яких задач. Журналіст AIN.UA поговорив з представниками Kabanchik.ua та розповідає, як платформа та команда проекту працюють в умовах війни.

Як тепер працює проект Kabanchik.ua?

Як зазначають представники команди Kabanchik.ua, основні зусилля проекту зараз спрямовані на волонтерському напрямку. Щоб забезпечити необхідну допомогу чи дати змогу допомогти іншим, Kabanchik.ua запустив категорії для волонтерської допомоги.

«Якщо ви потребуєте медикаментів, їжі, одягу, транспорту, шукаєте житло або самі хочете запропонувати допомогу — обирайте категорію «Допомога», вкажіть потрібну категорію та напишіть деталі. Після цього сервіс підбере волонтера, який допоможе». 

Близько 30% усіх замовлень категорії «Допомога» припадає на доставку медикаментів, 40% – на транспортні перевезення, 18% – на доставку їжі. Найактивніше волонтерську допомогу замовляють у Києві та Харкові. Окрім волонтерського напряму також працюють комерційні категорії. Проте відсоток замовлень по них значно нижчий, ніж до війни.

«В основному, завдання створюють з міст, де немає активних бойових дій, але бувають виключення. Так, наприклад, було декілька замовлень по Харкову. Також є завдання в категоріях пов’язаних з віддаленою роботою».

Команда розкидана в різних містах України. Але усі на зв’язку і виконують завдання в міру необхідності.

«Якщо у когось немає можливості бути онлайн, співробітники підстаховують один одного».

Що важливо, служба підтримки ретельно перевіряє кожне створене завдання. Критично необхідно, щоб не було диверсійних завдань з боку окупанта. 

Які процеси поставлені на паузу, на чому основний фокус?

​​Через війну на паузу довелося поставити усі дiджитальнi активності, говорять у Kabanchik.ua. Це контекстна реклама, розсилка та різні партнерства. Призупинені також i нові ідеї щодо покращення проекту та експерименти.

«Ми до останнього сподівалися, що війни не буде, та спеціально не готувалися. Думаю, ніхто не був готовий морально. Проте технічно ми швидко зорієнтувалися, перебудували процеси під нові реалії і налагодили роботу усіх відділів», – коментують в Kabanchik.ua.

Зараз максимальний фокус — на волонтерський напрямок, тому труднощі у роботі проекту насамперед пов’язані саме з ним, коментують в команді. Вони такі ж, з якими стикаються люди в окупованих містах — проблеми з доставкою медикаментів, продуктів та евакуацією.

«Під час війни глобальні плани не будуємо. Наразі всі проекти сфокусовані на волонтерстві. Ми намагаємося допомогти країні, українцям та нашим ЗСУ. Про втрати бізнесу зможемо сказати, коли закінчиться війна. Сподіваємося, це станеться як найшвидше і ми продовжимо допомагати українцям вирішувати щоденні побутові та бізнес-завдання. Слава Україні!»

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук