Як підключити супутниковий інтернет Starlink

Читати на RU

В Центрі протидії дезінформації при РНБО України розповіли, як підключити на своєму підприємстві супутниковий інтернет Starlink в Україні.

Starlink – це глобальна супутникова система для доступу до інтернету у важкодоступних куточках Землі. Starlink вже працює в Україні для критично важливої інфраструктури у воєнний час: електростанцій, військових баз, промислових підприємств, медичних закладів тощо.

Повну історію появи Starlink в Україні можна почитати тут:

Як приєднатися до інтернету від Starlink

  • Зверніть увагу, що підключення до Starlink не безкоштовне. Комплект для встановлення інтернету коштує $500, а щомісячна плата за інтернет становить $100.
  • До комплекту Starink входить Wi-Fi-маршрутизатор, термінал для прийому сигналу, кабелі та кріплення. Після з’єднання по схемі, потрібно встановити додаток Starlink на смартфон через Google Play або App Store.
  • За допомогою додатку налаштуйте мережу. Спершу потрібно вийти на вулицю та упіймати сигнал супутника, просканувавши небо. Потім перейти в налаштування Wi-Fi та під’єднатися до мережі Starlink12345. У додатку слідуйте підказкам.
  • Щоб приєднатися до системи, спочатку потрібно залишити заявку на підключення на сайті компанії. Заявки розглядають послідовно, після оплати вам надішлють коробку поштою.

18 березня до України прибула вже третя партія комплектів Starlink. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Точної кількості вже отриманого обладнання в Мінцифри не розголошують.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук