В Україні створили іноземний легіон інтернет-військ

Читати на RU

Наприкінці лютого Міністерство культури та інформполітики спільно з Мінцифрою ініціювали створення Інтернет Війська України. Це аналогічно до ІТ Армії України волонтерський рух, задача якого — захищати український інформаційний простір, розповідати про війну іноземцям та поширювати правдиві факти про неї серед росіян.

Нове завдання для інтернет-армії — поширити інформацію про створення іноземного легіону та запросити якомога більше людей долучитися. «Нам потрібно залучити всіх небайдужих іноземців готових допомогти дійти до перемоги», — йдеться на сторінці Інтернет Війська України у Facebook.

  • Зараз Інтернет Війська України нараховують понад 170 000 чоловік. Долучитися до них може кожен, підписавшись на Telegram-канал проекту.
  • Щоб залучити західні країни активніше допомагати українцям в інформаційній війні, інтернет-армію закликають поширювати інформацію про створення іноземного легіону всюди, де є англомовна аудиторія — у Facebook, Twitter, Instagram, Reddit.
  • За актуальними задачами для іноземного легіону можна слідкувати на Discord — він більш популярний у США, Канаді та країнах ЄС, ніж Telegram.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук