Bikenow відновив прокат велосипедів у Києві. Пізніше запустять електросамокати

Читати на RU

З 1 квітня 2022 року Bikenow відновив прокат велосипедів в столиці. Як розповів AIN.UA свіввласник сервісу Олексій Кладов, запланований також і запуск електросамокатів.

Розпочати роботу вирішили на заклик КМДА. Нагадаємо, 30 березня міська Києва влада попросила підприємців, які у довоєнний час надавали послуги із прокату електросамокатів та велосипедів, відновити роботу. 

  • З дня запуску, на вулицях столиці з‘являться 200 велосипедів. Щодня кількість плануюють збільшувати. Як відзначив Олексій Кладов, загалом прокатного транспорту буде відчутно менше, в порівнянні з в довоєнним часом.
  • Вартість для разової поїздки на велосипеді складатиме: 5 грн старт + 1 грн/хвилина. При цьому, ціна може коригуватися час від часу, що пов‘язують із комендантською годиною та зонами для поїздок. Для постійних користувачів діятимуть абонименти.
  • Користувачів команда Bikenow просить не нехтувати власною безпекою, та негайно слідувати в укриття цивільного захисту під час повітряних тривог. Також закликають не пересуватися парками, лісами, бути пильними при використанні.

Незабаром після велосипедів Bikenow готує запуск електросамокатів в столиці. Однак, за словами Кладова, поїздки будуть значно обмежені у відстанях, оскільки потребують більше обслуговування та заміну батарей, що в умовах війни є складними задачами. Крім цього, через неможливість купити валюту, у Китаї «застрягло» багато нових самокатів Bikenow.

Нагадаємо, щоб скористатися прокатним транспортом Bikenow, достатньо завантажити однойменний додаток, поповнити «гаманець» за допомогою банківської картки, знайти велосипед чи електросамокат на карті та відсканувати на ньому QR-код.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук