Business Hub — гнучкий та безпечний простір для роботи у Львові

В умовах війни багато команд змушені покинути домівки та тимчасово переміститися до різних міст, зокрема Львова. Щоб організувати роботу офлайн, можна звернутися до місцевих коворкінгів.

Одним із просторів, що пропонують гнучкі та комфортні умови у Львові, є Business Hub

Для команд доступна зручна альтернатива повноцінному офісу — послуга «Офіс на день». Особливо для тих команд, які були вимушені тимчасово переїхати, і їм не доцільно винаймати приміщення на постійній основі. 

Послуга «Офіс на день» доступна для оренди на термін від 1 до 30 днів. Не потрібно підписувати договорів чи турбуватися про офіс-менеджмент — вартість користування можна сплачувати щодня, а все необхідне для роботи вже є: інтернет, робочі місця, проектор, фліпчарт та скайп-кімнати.

Також Business Hub пропонує бухгалтерський супровід і фінансовий консалтинг — на місці є фахівці, що допоможуть з бухгалтерією, фінансами, звітністю чи іншими питаннями фізичних та юридичних осіб. 

Крім цього, в хабі доступна оренда робочих місць у коворкінгу, довгострокова оренда офісів, є переговорні кімнати, а на першому поверсі — затишна кав’ярня із двориком. Також у хабі є укриття з доступом до wi-fi на випадок повітряної тривоги.

Дізнатися більше про Business Hub та замовити будь-яку послугу можна на сайті.

Чому бізнесу важливо продовжувати роботу?

Завданням нашого ворога  є не лише нищення українських міст, а й нашої економіки. Ми не можемо цього допустити, тож продовжуючи роботу в умовах війни, ми продовжуємо живити нашу економіку.  

Бізнес повинен працювати зараз, до перемоги, і звичайно ж, після неї!

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук