Beetroot Academy запускає безкоштовний курс для тих, хто хоче працювати в ІТ

Читати на RU

IT-школа Beetroot Academy запустила безкоштовний ознайомчий курс про професії в ІТ. Він розрахований на людей, які хочуть працювати в ІТ, але не знають, який напрямок обрати.

  • Курс знайомить з професіями п’ятьма професіями: Project management, UI/UX-дизайн, QA Manual і  Front-end та Python-розробка. Навчання проходить онлайн, у будь-який час.
  • Кожній з професій присвячений окремий модуль з чотирьох уроків і практичних завдань. Курси потрібно проходити самостійно. Усі матеріали викладені українською та англійською мовами.
  • За даними соціологічної групи «Рейтинг», 53% українців, які мали роботу до війни, сьогодні не працюють. 40% опитаних вважають, що їх заощаджень вистачить лише на місяць. В Beetroot Academy кажуть, що їх курс допоможе українцям стати ближчими до IT-професій. 

З початком війни РФ проти України, багато міжнародних сервісів запропонували безкоштовні можливості для українців. Серед них – платформи для вивчення іноземних мов. Редакція AIN.UA писала про сервіси, які стали безкоштовними для українців.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук