Французькі підприємці створили платформу UAFounders для допомоги українським стартапам 

Читати на RU

Французькі стартапери заснували платформу для допомоги українським стартапам під назвою UAFounders. Тут засновники можуть публікувати запити про проблеми їх бізнесу. 

  • UAFounder.org — це двосторонній ринок допомоги. Українські стартапи можуть публікувати запити про збір коштів, пошук нових ринків або найм. Французькі компанії будуть відповідати на них або публікувати власні пропозиції допомоги.
  • Платформу заснували Кевін Марковські, співзасновник Spitche, та технічний радник Бенуа Гіллоз. Spitche розвивають продукт, який дозволяє брендам гейміфікувати свою взаємодію зі користувачами.
  • Вони також запустили кампанію для UAFounder.org на Product Hunt. 
  • В майбутньому платформа додасть розділ пошуку партнерів, для інвесторів, які бажають інвестувати в українські стартапи та допомогти економіці країни відновитися.

Раніше Google запустила фонд підтримки для українських стартапів на $5 млн. Компанії зможуть отримати до $100 000 на бездольовій основі. Відомий український підприємець Денис Довгополий також анонсував створення нового грантового фонду для українських стартапів. Його розмір сягатиме $1,5-2 млн і команди вже можуть подавати заявки на участь. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук