Як безкоштовно отримати платежі з Revolut через «А-Банк»

1

Ще у лютому «А-Банк» реалізував можливість отримання SEPA-переказів з Європи. Завдяки цьому можна зручно й швидко отримувати перекази, адже зарахування відбувається протягом 15-30 хвилин. Отримати SEPA-переказ із Європи можна на будь-яку картку «А-Банку» в гривні або в євро, до речі, це єдиний український банк, в якому є така можливість. Перекази доступні з більш ніж 30 країн, зокрема Польщі, Німеччини, Франції, Італії та інших.

Безкоштовно отримати кошти з Європи можна за допомогою переказу з Revolut bank на картку «А-Банку»: 

Щоб отримати переказ з Revolut, в першу чергу необхідно надати реквізити картки (IBAN), на яку Вам надійде переказ. Реквізити картки можна отримати в мобільному додатку ABank24 в меню «Додатково» – «Поповнити картку» – Перекази SEPA, далі ці реквізити потрібно буде надати відправнику під час створення переказу.

Далі можна переходити до створення самого переказу з Revolut. Створити та надіслати переказ можна дистанційно – в мобільному додатку Revolut за реквізитами отримувача.

У додатку натиснути кнопку «Переказ»:

Вибрати меню «+New» та «Надіслати міжнародний»: 

Потрібно додати отримувача: 

Далі у меню «Додати отримувача» потрібно вказати дані та реквізити отримувача, а саме: країну банку отримувача – Великобританія – обов’язково, для того, щоб переказ було правильно сформовано, валюту, реквізити (IBAN), прізвище та ім’я, електронну адресу (не обов’язково). У наступному кроці потрібно вибрати рахунок, з якого надіслати платіж, та суму, натиснути кнопку «Продовжити»:

Далі підтвердити зазначені дані та натиснути кнопку «Відправити». Ваш SEPA-платіж відправлений і буде зарахований на картку «А-Банку», за якою були сформовані реквізити.

Відправлення SEPA-платежів з Revolut – без комісії. Зарахування платежів на картки «А-Банку» – без комісії.

Також надіслати та отримати міжнародний переказ в «А-Банку» можна за допомогою міжнародних систем: Western Union, Ria, Welsend, MoneyGram, SWIFT-платежі. 

Оформити картку від «А-Банку» можна дистанційно в мобільному додатку ABank24.

Про «А-Банк»

«А-Банк» представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 237 відділень готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

За новинами «А-Банку» слідкуйте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube та TikTok.

Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук