За допомогою нового інструмента у сервісі WayForPay можна приймати платежі в офлайн-точках, які зараз не можуть встановити термінал. Також, інструмент може бути додатковим варіантом для прийому платежів з карток, у разі, якщо банківський термінал тимчасово не працює.

Національний Банк України, раніше, закликав у своєму зверненні намагатись розраховуватись картками у торгових точках:

«У цей непростий час кожен з нас може зробити свій внесок у фінансову оборону! Такий крок допоможе зберегти життя інкасаторів, які поповнюють банкомати, а також дозволить зекономити ваш час і не стояти в черзі до банкомата. Долучися до фінансової оборони країни!».

Інструмент може бути корисним для маленьких магазинів, крамничок, салонів краси та для будь-якого малого бізнесу, якому потрібно прийняти платіж карткою.

Інструмент «QR-Термінал» дозволяє приймати платежі з карток в офлайн-точках по QR-коду. Немає потреби у терміналі та спеціальних смартфонах з NFC-модулем, не треба сплачувати абонплату. Достатньо створити свій QR та виставляти на нього різні рахунки, які клієнти зможуть сплачувати відсканувавши код камерою свого смартфона.

Приймати платежі можливо в один дотик, як з Google Pay, Apple Pay, так і з вводом даних картки.

Проведені платежі можливо автоматично фіскалізувати, підключивши пРРО у сервісі. 

Також у сервісі наразі діє спрощена процедура активації для прийому платежів.

Як це працює?

1. Продавець реєструється у сервісі WayForPay та створює QR-термінал.

QR-код необхідно розмістити у доступному для клієнтів місці, щоб покупці мали змогу відсканувати QR та оплатити рахунок.

2. Продавець виставляє рахунок у кабінеті WayForPay або у месенджері (вводить суму, та за необхідність опис товару/замовлення). 

3. Клієнт зчитує QR та сплачує рахунок на своєму мобільному. 

Продавець може може формувати різні рахунки та відправляти їх на QR. 

Також можна налаштувати доступні платіжні методи, які будуть доступні покупцю.

Продавець може контролювати статус оплати у меню статистики та отримувати повідомлення про оплату у месенджери. Також статус про оплату буде показаний у вікні де виставляється рахунок.

Комісія

Комісія 2,2% лише за кожен успішний платіж. Жодних абонплат.

Як створити QR-термінал?

Для створення QR-терміналу необхідно вказати назву, обрати на який магазин будуть зараховуватись кошти та доступні платіжні методи. Можна додати лого, вибрати колір елементів сторінки й встановити ідентифікатор терміналу. 

Після того, як термінал буде створено, можна виставляти рахунки, за умови, що магазин вже активовано у сервісі. 

Можна створити один або декілька терміналів для рiзних точок, або рiзних потреб. Наприклад, для кожного столика, або для касирів. 

За кожним терміналом можна відстежувати статистику платежів, а також здійснювати повне, або часткове повернення здійсненого платежу. У налаштуваннях QR можна додати номер мобільного, та отримувати повідомлення про успішні платежі у месенджери.

Як виставити рахунок на QR?

Виставити рахунок можливо:

У чому переваги QR терміналу?

  • Не потрібно у додаткове обладнання, щоб приймати безготівкові платежі (не потрібен POS-термінал або телефон з NFC).
  • Може бути запасним варіантом для прийому платежу карткою, якщо банківський термінал тимчасово не працює.
  • Для фіскалізації платежів через QR-термінал не потрібно додаткових касових апаратів, достатньо лише підключити пРРО у WayForPay.
  • Контролюйте кожен платіж через QR – у месенджерах або у кабінеті. 

Бережіть себе!
Все буде Україна ? ?