Українська Room 8 Group купує бразильську PUGA Studios

Читати на RU

Геймдев-компанія Room 8 Group оголосила про купівлю бразильської креативної студії PUGA studios. Ця угода дозволить Room 8 продовжити свою експансію на світових ринках. Сума угоди не розголошується.

«Приєднання PUGA до Room 8 Group – це ще один крок вперед у нашій постійній глобальній експансії, включаючи офіси, команди та пропозиції послуг», – прокоментував голова Room 8 Святослав Погребний.

  • Room 8 Group — українська геймдев-компанія з великим офісом розробки в Києві, яка співпрацює з Ubisoft, Gameloft, Activision, CD Projekt RED та іншими. Штаб-квартира компанії зареєстрована на Кіпрі. В компанії працює 1340 людей.
  • PUGA studios – це сервісна компанія, яка надає послуги по стилізуванню ігор (концепт-арт, ілюстрація, анімація розкадрування, кінематограф) для таких компаній з розробки та продакшену ігор, як Gearbox, Jam City, Socialpoint, Futureplay, Aquiris та Kwalee. Компанія налічує більше 140 співробітників
  • Завдяки поглинанню, Room 8 Group отримає змогу самостійно виконувати усі етапи розробки креативних ігор, від ранньої підготовки до постпродакшну та до живих операцій.
  • Купівля PUGA – ще один крок Room 8 з розширення бізнесу. У березні компанія придбала американську арт-студію Massive Black, а в лютому відкрила нові офіси в Іспанії, Румунії, Польщі.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук