СБУ запускає 2 нових чат-бота для ідентифікації зрадників і мародерів

Читати на RU

СБУ запускає 2 нових чат-бота: для ідентифікації зрадників і мародерів. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці відомства. З їхньою допомогою кожен громадянин зможе оперативно допомогти українській спецслужбі викрити злочинців.

На чат-бот @Traitor_Search_bot в СБУ закликають надсилати інформацію про:

  • зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами;
  • інтернет-агентів, які «зливають» ворогу важливу інформацію або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників.

Другий чат-бот — @stop_marauder_ua_bot — призначений для збору інформації про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевірені та розміщені на створеному СБУ сайті stopmarauder.com.ua.

Всі зібрані дані будуть опрацьовані правоохоронними органами, щоб притягнути колаборантів, мародерів і ворожих агентів до відповідальності.

Раніше СБУ запустили чат-бот @stop_russian_war_bot, за допомогою якого українці інформували захисників про рух військової техніки окупантів. Як відзначають в СБУ, з перших днів повномасштабного вторгнення на нього надішли тисячі повідомлень про позиції і техніку ворога – завдяки цьому наші військові завдали значних втрат окупантам.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук