«ПриватБанк» запустив голосову біометрію і впізнаватиме клієнтів по голосу

Читати на RU

«ПриватБанк» запустив технологію голосової біометрії. Вона дозволить розпізнавати клієнтів по голосу, краще захистити персональні дані і є добровільною. Про це повідомили на сайт банку.

  • Голосова біометрія — це технологія для створення біометричних голосових зліпків клієнтів, що дозволяє ідентифікувати особу за унікальністю голосу. В банку кажуть, що це забезпечує додатковий захист особистих даних.
  • Ось як це працює. Клієнт телефонує в підтримку та починає розмову з віртуальним асистентом або агентом. Система розпізнає клієнта за кілька секунд. Це спрощує та значно прискорює обслуговування, адже оператор не ставить додаткових запитань.
  • Технологія дозволить не запам’ятовувати жодних особистих даних для проведення операції на клієнтській підтримці. Наприклад номери паспорта, рахунків, договорів, карток.
  • Голосова біометрія також скорочує час розмови: у більшості випадків вам не потрібно відповідати на запитання оператора, ви відразу отримуєте консультацію.

В «ПриватБанку» також повідомили, що технологія безпечна. Якщо послуга підключена, ніхто, крім вас, не може здійснити ризикову операцію, звернувшись на 3700.

«Банк перетворює ваш відбиток голосу на цифровий код, який зберігає та порівнює з вашим голосом під час дзвінка на клієнтську підтримку. Безпека розрахунків забезпечується порівнянням записаного голосового відбитка з голосом клієнта на момент дзвінка», — йдеться на сайті «ПриватБанку».

Відео: «ПриватБанк»

Записати голосову біометрію можна у відділеннях, у чаті «Допомога Онлайн» та за телефоном 3700. «ПриватБанк» розпочне опрацьовувати персональні дані тільки з моменту отримання на це вашої згоди.

Біометричні дані вашого голосу будуть опрацьовуватися та зберігатися протягом двох років, після чого необхідно буде повторно записати голосовий зліпок для подальшого користування перевагами Voice Biometrics.

Якщо ви не бажаєте, щоб ваші персональні дані опрацьовувалися, ви можете відмовитися від цього та видалити свій голосовий зліпок.

Технологія дозволяє підтвердити особу клієнта за голосом у разі незначних фізіологічних відхилень (хрипоти, закладеності носа тощо), а також за наявності сторонніх шумів. Якщо система все ж не підтвердила особу за голосом, оператор контакт-центру надасть інформацію після перевірки клієнта за стандартними запитаннями.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук