«Нова пошта» змінює тарифи і умови доставки. Що нового

З 23 травня «Нова пошта» змінює тарифи на доставку та вводить ряд спрощень у послугах для клієнтів. Для українців зменшать вартість доставки в поштоматах і спростять зони тарифікації.

На клієнтів чекає шість змін. Перша: тариф на доставку посилок у поштомат зменшиться на 10 грн. Відтепер послуга коштуватиме 50 грн. За фіксованою ціною можна буде відправляти документи та посилки незалежно від географії доставки. У поштомат можна відправити посилки вагою до 20 кг.

Друга: Замість 7 вагових категорій посилок тепер буде 3 тарифи за вагою: 

  • мала (до 2 кг) — 60 грн. Якщо ви відправляєте одяг, то при його відправці ви безкоштовно отримаєте пакети на 0,5 кг, 1 кг або 2 кг.
  • середня (до 10 кг) — 80 грн.
  • велика (до 30 кг) — 120 грн. 

Тепер у тариф вже включена оціночна вартість для посилок до 500 грн, тож додатково вона нараховуватися не буде. Для відправлень вартістю понад 500 грн оціночна вартість, як і раніше, буде рахуватися як 0,5% від вартості відправлення. Вартість доплати за доставку посилок у села становитиме 20 грн.

Третя: Відправка документів у фірмовому конверті у відділення складатиме 45 гривень.

Четверта: Якщо ви відправляєте декілька посилок за однією експрес-накладною, то доставка кожної з них збільшиться на 10 грн. Посилка з максимальною вагою – за базовим тарифом по Україні, решта – за зниженим:

  • до 2 кг – 20 грн
  • до 10 кг – 40 грн
  • до 30 кг – 80 грн.

П’ята: спрощення тарифу доставки вантажів. Раніше клієнти сплачували за доставку вантажів за 30 кг по базовому тарифу доставки по України та додатково за кожен кілограм понад 30 кг. Відтепер клієнт буде сплачувати тариф, який формується наступним чином: загальна вага вантажу (у кг) множиться на вартість 1 кг, яка залежить від зони доставки (дальності кінцевого населеного пункту). Компанія відміняє розрахунок вартості доставки вантажів за параметрами або крайніми точкам пакування відправлення. 

Тепер вартість за доставку буде нараховуватися виключно із урахуванням фактичної та об’ємної ваги самого вантажу та, як і раніше, за оренду пакувальних матеріалів для перевезення вантажу. Наприклад, якщо ви відправлятимете електродвигун вагою 34 кг та об’ємною вагою 18 кг у палетному борті по місту Львів, то ви сплатите 140 гривень:

  • за доставку 34×3 (вартість за 1 кг доставки по місту) = загальна сума складатиме 102 грн.
  • за оренду палетного борту = 60 грн.

Шоста: оновлення послуги зберігання палет, вантажів, шин та дисків. Збільшується кількість безкоштовних днів зберігання для палет із 2 до 3 календарних днів, не враховуючи день прибуття. Для вантажів, автошин і автодисків кількість днів зберігання скорочуватиметься з 7 до 3, не враховуючи день прибуття, через обмежену площу відділень та велику кількість відправлень цього виду.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук