«Укрпошта» запустила продаж нових марок з кораблем. Де купити онлайн

Читати на RU

23 травня о 14:00 стартував продаж нової серії марок «Укрпошти» з ілюстрацією Бориса Гроха – «Русскій воєнний корабль… ВСЬО». Марка випущена тиражем 5 млн екземплярів, доступна у відділеннях «Укрпошти», а також на онлайн-майданчиках.

Де купити онлайн

У перший день марки були доступні для покупки тільки офлайн у 1500 відділеннях «Укрпошти» по всій країні до рівня райцентрів (в селах поки що ні). В результаті, тільки за перший було куплено біля 800 000 марок, не рахуючи конверти, майки, листівки тощо.

24 травня «Укрпошта» оголосила адреси 4 українських майданчиків, на яких можна придбати марки та мерч онлайн:

Ще два міжнародних інтернет-майданчики запустять 25-27 травня.

Поки що у продажі лише 1 млн марок з тиражу у 5 млн. Наступний мільйон буде доступний після 27 травня. Щоб уникнути спекуляцій, введено ліміт на продаж марок: 2 блоки по 3 марки будь якого номіналу одному покупцю.

Що за марка

Дана серія є наступницею вже культової «Русскій воєнний корабль, ІДІ…», вихід якої майже співпав з потопленням флагману Чорноморського флоту РФ – крейсеру «Москва» – українськими ракетами «Нептун». Саме це судно зображено на ілюстрації Бориса Гроха, і саме цьому кораблю український військовий сказав легендарне «Руский воєнний корабль, іді на***!» 24 лютого 2022 року.

  • Нова марка «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» вийшла у двох номіналах: F для відправлень по Україні та W для міжнародних відправлень.
  • Вартість аркуша (3 марки та 3 купони) 69 грн та $4,5 відповідно.
  • Зображення майже не відрізняється від першої марки за винятком того, що з горизонту зник корабель (бо він затонув).
  • Очікувалося, що новий тираж не викличе такого ажіотажу, як оригінальний. Але у день старту продажів, 23 травня, з самого ранку під Головпоштампом у Києві та Львові вже вишикувались величезні черги.

Фото опублікував СЕО «Укрпошта» Ігор Смілянський. Він також відмітив, що відпускати марки почнуть не раніше 14:00. До цього часу по всій Україні тривали урочисті погашення марки для колекціонерів та почесних гостей.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук