Financial Times представив рейтинг найкращих бізнес-шкіл – Executive Education 2022

Читати на RU

Видання Financial Times опублікувало щорічний рейтинг найкращих бізнес-шкіл – Executive Education 2022. Цього разу його очолила французька бізнес-школа HEC Paris.

  • Згідно Financial Times, в рейтингу за 2022 рік HEC Paris очолює зведену таблицю. Школа вперше очолила одразу обидва рейтинги, піднявшись на одне місце в списку корпоративних програм та на сім серед відкритих.
  • Корпоративні клієнти дали найкращі бали за свої курси в семи з дев’яти категорій. Одночасно, один із опитаних студентів зазначив, що його менеджери, які неохоче виділяти час на навчання, оцінили програму на 100%.
  • HEC Paris заснована в 1881 році та є провідною європейською школою бізнесу. В 2022 році вона об’єднує 4500 студентів із 110 країн світу та 160 викладачів-професорів.
Зображення: Financial Times
  • На другому місці рейтингу – іспанська бізнес-школа Iese. В 2022 році вона мала найрізноманітніший штат викладачів за громадянством. Крім того, школа входить у трійку лідерів за розташуванням, а також відрізняється за кількістю та якістю навчальних програм.
  • Швейцарська школа IMD ​​отримала найвищу оцінку за те, наскільки виправдалися особисті та професійні очікування учасників відкритих курсів. Школа також є другою за якістю викладацького складу, зазначає Financial Times.
  • До п’ятірки найкращих бізнес-шкіл цього року також увійшли: Esade Business School (Іспанія); London Business School (Велика Британія, ОАЕ); Essec Business School (Франція); SDA Bocconi School of Management (Італія); University of Michigan: Ross (США).

Про рейтинг

Financial Times щорічно складає два рейтинги найкращих бізнес-шкіл світу, що мають міжнародну акредитацію AACSB, або Equis. Перший оцінює школи в розрізі відкритих програм, приєднатися до яких може кожний охочий, в другому – до уваги беруться корпоративні програми. Надалі Financial Times об’єднує дві таблиці та представляє загальний рейтинг Executive Education.

Класифікація в 14 категоріях кожного рейтингу в основному також базується на оцінках корпоративних клієнтів школи та її учасників відкритих програм. 20% рейтингу розраховується на основі інших критеріїв, включаючи частку міжнародних клієнтів, зростання, різноманітність викладачів та курсів, закордонних програм тощо.

У 2021 році Financial Times скасувала 23-й глобальний рейтинг бізнес-шкіл через пандемію COVID-19.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук