Українці запустили платформу з перевіреними вітчизняними виробниками військових товарів

1
Читати на RU

Команда «Робота в тилу» запустила платформу «Виробники в тилу». На ній зібрані українські виробники, які працюють на забезпечення військових потреб. Про це AIN.UA повідомив автор ініціативи Артур Федоренко.

Що це таке

Мета платформи — зібрати перевірених виробників з якісним сертифікованим товаром та скоротити час на логістику і транспортування. Вона також дозволить розвантажити волонтерів, до яких постійно звертаються сотні людей з подібними запитами «де знайти надійне спорядження?», уточнює Федоренко.

«Замість того, щоб закуповувати речі з-закордону і чекати тижні поки приїде вантаж, можна знайти перевіреного виробника, який знаходиться у сусідньому регіоні. І як результат, купівля українського стимулюватиме економіку країни. Гроші будуть циркулювати всередині країни і не покидатимуть її межі»,

— Артур Федоренко.

На момент публікації, на платформі вже більше 50 виробників, які пропонують спорядження та супутні речі. Оформити замовлення можна, безпосередньо зв’язавшись із виробником на сайті, або звернувшись за вказаними контактами.

Зображення: “Виробники в тилу”

Як приєднатися до хабу

Додатися до платформи може будь-який виробник. Розміщення – безкоштовне. Головна умова – пройти 5 стадій перевірки.

  • Компанії перевіряються на зв’язки з РФ чи Білоруссю. Тим самим, команда має на меті переконатися, що серед пропозицій немає товарів поганої якості, яка шкодитиме військовим. Це можливо завдяки алгоритмам, наданих компанією YouControl.
  • Товари, які потребують сертифікації (бронежилети, пластини), розміщуються тільки за наявності сертифікатів та результатів відстрілу.
  • Важливими критеріями допущення до хабу також є: попередній позитивний досвід у інших волонтерів і відгуки самих військових щодо якості товару.

Перевіркою займається команда із семи модераторів. Вони також допомагають виробникам розмістити товар на платформі. Перевірка одного виробника, як зазначають представники «Виробник в тилу», займає до 10-15 хвилин. 

Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук