На Skillsetter з’явилися україномовні курси. Як навчатися безкоштовно

Читати на RU

Освітня платформа для IT-фахівців Skillsetter переклала кілька курсів українською мовою і роздає безкоштовний доступ усім охочим. Про це повідомив засновник стартапу Влад Якупов.

  • Перші вісім курсів по продуктовому і проектному менеджменту та маркетингу доступні на платформі українською.
  • Серед таких курсів наприклад «Продуктові метрики» від топ-менеджера Київстар, «Взаємодія з розробниками» від продуктового менеджера Vimeo та інші.
  • Раніше курси були російською.

«Більше місяця команда із 27 осіб працювали над тим, щоб дати доступ до навчання українською. Це була титанічна робота декількох команд. Нам потрібно ще небагато часу, щоб пофіксити останні баги платформи та неточності в контенті», – каже Влад Якупов.

Перший курс можна отримати безкоштовно. Для цього потрібно поставити «плюс» в коментарях під постом Влада, і вам відправлять інструкцію. Інших деталей в компанії не розповіли.

Skillsetter був заснований у 2019 році Владом Якуповим. Основним продуктом стартапу є освітня платформа з онлайн-курсами у форматі тренажерів для фахівців ІТ-компаній. Навчання на них передбачає вирішення учасниками реальних кейсів і практичних завдань ІТ-компаній замість звичайних відеолекцій.

Зараз платформа представляє більше 20 курсів у різних сферах: контент-маркетинг в ІТ, управління трафіком, SMM-менеджмент, управління продуктами, UX дизайн та інші. Паралельно skillsetter також проводить кар’єрні консультації і в кінці курсів допомагає випускникам з працевлаштуванням в компаніях-партнерах, включаючи Boosta, Projector, Genesis, Murka, «Київстар». На сьогодні стартап вже має 70 партнерів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук