Genesis спільно з Meta запускає StartUp Academy 2.0. Заявки – до 1 липня
Українська Genesis оголосила про запуск StartUp Academy 2.0 — безкоштовної міжнародної програми для топменеджерів і фаундерів технологічних бізнесів. Для цього компанія об‘єдналася, зокрема, з Meta та Amazon Web Services. Остання надасть обраним учасникам від $10 000 до $100 000 кредитів на розвиток продукту. Про це AIN.UA повідомили представники Genesis. Дедлайн для реєстрації — 1 липня 2022 року.
Що таке StartUp Academy 2.0
Зазначається, що StartUp Academy 2.0 — це безкоштовна онлайн-програма для ІТ-підприємців і С-level керівників щодо створення, управління та масштабування технологічного бізнесу. Її тривалість – два місяці.

Окрім Meta та AWS, партнерами академії стали AppsFlyer, інвестиційна компанія Horizon Capital і венчурний фонд Flyer One Ventures. Засновники та топменеджери цих бізнесів, а також представники компанії Genesis стануть спікерами в StartUp Academy 2.0.
Таким чином, крім можливості отримати кредит від AWS, по завершенню програми фаундери отримають сертифікацію Meta Blueprint, а також зможуть позмагатися у пітчингу та залучити інвестиції від одного з фондів.
Програма академії включатиме такі модулі:
- вибір бізнес-моделі;
- розроблення стратегії;
- побудова аналітики;
- управління фінансами та залучення інвестицій;
- підходи до маркетингу;
- управління продажами та залучення партнерів;
- менеджмент і розвиток команди стартапу.
Хто може взяти участь та як подати заявку
Подати заявку можуть стартапи з уже реалізованими проектами в напрямах:
- електронна комерція;
- edtech;
- медіа;
- мобільні застосунки.
При цьому, в Genesis зазначили, що й інші ніші теж розглядатимуться.
Для цього достатньо заповнити анкету на сайті Startup Academy. Дедлайн для реєстрації — 1 липня 2022 року. Перші лекції також розпочнуться наприкінці липня.
Участь відкрита для стартапів із країн Центральної та Східної Європи. Як зазначили в Genesis, набрати планують близько 40 учасників. Проте в компанії не виключають, що їх може бути більше.

Одночасно, для українських підприємців зарезервовано 15% місць. Для участі в програмі вони так само повинні будуть пройти відбір, проте не змагатимуться за місця з підприємцями інших країн. 15% — також не є обмеженням для українських бізнесів, це мінімальна кількість місць, щоб українські фаундери точно могли потрапити на програму, додали в Genesis.
«IT-освіта лишається для Genesis одним із ключових напрямів інвестування. У цей складний час ми вирішили не зупинятися й підтримати український бізнес. Startup Academy 2.0 — це практичні цінні знання для розвитку бізнесу, а також нетворкінг між технологічними компаніями і підприємцями всієї Європи. Ми вдячні Meta, Amazon Web Services, Horizon Capital та іншим партнерам за те, що відгукнулися й підтримали проєкт. Він допоможе стартапам-учасникам вийти на новий рівень та посилить зв’язки українського бізнесу з європейським», — прокоментував Артем Копанєв, COO Genesis.
Процес відбору
Процес відбору складатиметься з кількох етапів:
- онлайн-тестування (перевіряється логіка, підприємницький хист та знання з бізнесу);
- пітчинг стартапу;
- персональне інтервʼю.
Лише фаундери, які пройдуть всі ці етапи, зможуть стати учасниками програми. На етапах пітчингу й співбесіди стартапи вже розглядатимуть представники Genesis, Meta, AWS та інвестиційного фонду Flyer One Ventures.
Серед основних критеріїв:
- Учасник має бути виключно засновником або С-level керівником технологічного стартапу
- Наявність MVP.
- Стартап не спонсорується державними установами.
- Найбільше уваги приділятиметься мотивації учасника, його цілям під час навчання на академії та баченню й амбіціям щодо розвитку бізнесу.
Коментарі | 0