Telegram запустить преміум-підписку з розшифровкою аудіоповідомлень

Читати на RU

Telegram запускає платну підписку Premium, яка включатиме кілька нових функцій. Зокрема з’явиться розшифровка аудіоповідомлень у текст та вимкнення реклами. Про це пише сайт tginfo.

Офіційно про вартість Telegram Premium ще не заявляли, однак російські ЗМІ пишуть, що підписка буде коштувати $4,99. Підписка дозволить значно розширити деякі ліміти месенджера — обмеження розширять вдвічі:

  • Кількість чатів у папці (зі 100 до 200).
  • Ліміт на канали та супергрупи у підписках (з 500 до 1000).
  • Кількість папок (з 10 до 20).
  • Кількість закріплених діалогів в основній вкладці (з 5 до 10) та всередині папки (зі 100 до 200).
  • Кількість публічних посилань для своїх каналів та супергруп (з 10 до 20).
  • Кількість вибраних стікерів (з 5 до 10).
  • Кількість збережених GIF-анімацій (з 200 до 400).
  • Кількість підключених до програми облікових записів з унікальними номерами (з 3 до 4).

Користувачі Telegram Premium також зможуть завантажувати в хмару месенджера об’ємні файли завбільшки до 4 ГБ . Для решти діє обмеження не більше 2 ГБ. Розмір сховища програми все ще залишається без обмежень.

Підписники також зможуть завантажувати потрібні файли в кеш-пам’ять програми в рази швидше , ніж раніше – через більший пріоритет для подібних завантажень.

Також можна буде розшифрувати голосове повідомлення одним натисканням і прочитати його в текстовому форматі. Спонсорські повідомлення, які відображаються в кінці стрічки після прочитання всіх публікацій, в Telegram Premium не з’являтимуться. Перевага діє лише серед передплатників у великих відкритих каналах. Адміністраторам каналів платні інструменти відключення реклами для всієї аудиторії все ще не доступні.

Користувачі з підпискою зможуть залишати під повідомленнями додаткові анімовані реакції , які не входитимуть до стандартного набору (зараз він включає 16 емодзі). Вітрина стікерів почне щомісяця поповнюватися наборами, що включають ексклюзивні стікери з повноекранними ефектами . Надсилати їх в чат можуть лише власники Telegram Premium.

Підписники також зможуть встановити будь-яку вкладку як стандартну папку (зараз такою є «Всі чати»). З’явиться налаштування приховання вхідних діалогів у вигляді їх автоматичного архівування.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук