«ПриватБанк» виплачує допомогу від Червоного Хреста. Хто і як може отримати

Читати на RU

«ПриватБанк» починає виплати допомоги українцям в рамках спільного проекту Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Мінcоцполітики.

  • Червоний Хрест надаватиме фінансову допомогу малозабезпеченим сім’ям із постраждалих громад.
  • Розмір допомоги становить 2500 грн на особу на місяць, тривалість програми – 3 місяці.
  • Кошти будуть перераховані безпосередньо голові домогосподарства: переказом PrivatMoney на банківську картку українського банку, яка зареєстрована в Мінсоцполітики.
  • Якщо отримувач не має зареєстрованої банківської картки, допомогу можна отримати у відділенні «ПриватБанку» чи за телефоном 3700 – на картку «ПриватБанку», вказавши її при отриманні, чи готівкою.

Реєструватися для участі в програмі не потрібно – отримувачі допомоги, чий номер телефону доступний, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від Червоного Хреста.

Хто може отримати допомогу?

Допомогу отримають сім’ї, які мають офіційний статус малозабезпечених, зареєстровані в Міністерстві соціальної політики та до 24 лютого 2022 року проживали в одній із громад, які постраждали від збройного конфлікту, (незалежно від того, виїхала ця сім’я чи залишилася в громаді).

Серед регіонів, де буде надана допомога постраждалим громадам – Донецька, Луганська, Запорізька, Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук