Xbox & Bethesda Games Showcase: Overwatch 2 буде безкоштовною, S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли на 2023

Читати на RU

Microsoft провела щорічну виставку Xbox & Bethesda Games Showcase, на якій було анонсовано Diablo IV, офіційно підтверджено чутки про Overwatch 2, який справді буде розповсюджуватись по free to play моделі й розкрито нову орієнтовну дату релізу S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Редакція AIN.UA зібрала найцікавіші новини з виставки.

Календар релізів і перенесення S.T.A.L.K.E.R. 2

Відповідно до нового календаря релізів, реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl відбудеться не раніше 2023 року. До початку повномасштабної війни гру планували випустити в кінці 2022, проте вже на початку березня розробники оголосили, що через війну розробка відійшла на другий план.

Starfield

В Starfield гравці відкриють абсолютно новий кордон для дослідження — космос. Гра перенесе вас у 2330 рік, де ви приєднуєтеся до Constellation, останньої групи дослідників космосу, які шукають рідкісні артефакти по всій галактиці. Прогуляйтеся по зірках і познайомтеся з пам’ятними персонажами, які шукають відповіді на найголовніше запитання людства — що там?

Starfield з’явиться ексклюзивно на Xbox Series X|S і ПК у 2023 році.

Diablo IV

Inside Sanctuary — царство, яке тривалий час охоплювало нищівні війни між Високими Небесами та Пеклом — пройшли десятиліття після подій Diablo III: Reaper of Souls, але світ продовжує страждати від зловісної сили. І ось Ліліт, дочка ненависті, відродилася у світі смертних і вирішила знову панувати над Святилищем.

Diablo IV  буде доступна у 2023 році на ПК, Xbox Series X / S, Xbox One, PS5 і PS4.

Overwatch 2

Overwatch 2 (або принаймні її PVP частина) буде доступна в ранньому доступі вже 4 жовтня 2022 року. При цьому гра буде розповсюджуватись по free to play моделі, на відміну від оригінала, який продавався за повну ціну.

«Це початок ери франшизи, яка постійно працює та постійно розвивається, а також прагнення обслуговувати гравців частими та суттєвими оновленнями, запланованими на майбутнє, щоб Overwatch 2 залишався свіжим і веселим на довгі роки», — зазначив Майк Ібарра, президент Blizzard.

Minecraft Legends

Mojang анонсувала стратегію Minecraft Legends, яка вийде у 2023 році. Реліз відбудеться на Nintendo Switch, консолях Xbox та PlayStation та ПК.

Forza Motorsport

Також на презентації було розкрито вікно релізу Forza Motorsport — весна 2023 року. Гра отримає зміну дня та ночі, технологію трасування променів у реальному часі, перероблену фізику, а траси та автомобілі були створені з нуля за допомогою фотограмметрії. Гра вийде на PC та Xbox і буде доступна у Game Pass у день релізу.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук