Telegram запустив платну підписку, яка вдвічі збільшує ліміти та додає розшифровку голосових

Читати на RU

У 2022 році Telegram увійшов до топ-5 найзавантаженіших додатків у світі, а кількість активних користувачів месенджера перевищила 700 мільйонів людей на місяць. Тепер команда Telegram оголосила про запуск Telegram Premium — підписки, з якою користувач зможете отримати доступ до додаткових функцій і вдвічі збільшити ліміти платформи (наприклад на розмір надсиланих файлів).

Telegram Premium

Для користувачів підписки Telegram Premium практично всі ліміти в збільшуються вдвічі. Передплатники зможуть завантажувати файли об’ємом до 4 ГБ, завантажувати файли на максимальній швидкості, відправляти унікальні стікери та реакції, використовувати додаткові інструменти для керування чатами.

При цьому всі наявні функції, до яких користувачі вже звикли майже, залишаються безкоштовними для всіх. На додаток, навіть ті, хто не має Telegram Premium, зможуть отримати деякі переваги, доступні власникам підписки. Наприклад, всі користувачі можуть завантажувати великі файли та переглядати стікери, відправлені передплатниками, а також приєднуватися до раніше доданих ексклюзивних реакцій на повідомлення.

Вартість підписки складає $4,99 в місяць і зараз вона доступна лише власникам iPhone (починаючи з версії Telegram 8.8.). Коли вона буде доступна Android користувачам — невідомо.

Завантаження файлів об’ємом до 4 ГБ

Усім користувачам доступне безкоштовне завантаження фото, відео та інших файлів об’ємом до 2 ГБ кожен та необмежену кількість місця у хмарному сховищі Telegram. 

З підпискою Telegram Premium максимальний розмір файлу, що завантажується, збільшиться до 4 ГБ (це близько 4 годин відео з роздільною здатністю 1080p або 18 днів аудіо).

Прискорене завантаження

Передплатники можуть завантажувати фото, відео та документи на максимальній швидкості без обмежень. Швидкість завантаження будь-яких файлів у власників Telegram Premium буде залежати лише від якості інтернет-з’єднання.

Вдвічі менше обмежень

З Telegram Premium можна оформити до 1000 підписок на канали, створити до 20 папок, у кожну з яких помістити до 200 чатів, підключити четвертий обліковий запис у додатку, закріпити до 10 чатів в основному списку та зберегти до 10 обраних стікерів.

У розділі «Про себе» підписники зможуть залишити довший опис, а також використовувати будь-які посилання, а ще власники Telegram Premium можуть одночасно використовувати до 20 коротких публічних посилань t.me/ для своїх груп і каналів.

Розпізнавання голосових повідомлень

Завдяки новим функціям підписникам буде доступна можливість розшифровки голосового повідомлення прямо всередині месенджера. Все, що вам надіслали у вигляді голосового можна буде просто прочитати.

Вимкнення реклами

У публічних каналах з великою кількістю передплатників час від часу з’являються повідомлення, які рекламодавці розміщують через офіційну платформу Telegram. Для власників передплати Telegram Premium вони будуть приховані.

При цьому на рекламу, яку публікує адміністратор каналу підписка ніяким чином впливати не зможе, її користувачі продовжать бачити.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук