NEOBANK для бізнесу запропонував 0% на еквайринг для ФОП

NEOBANK для бізнесу, що працює за ліцензією ConcordBank і розроблений на базі відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, випустив оновлений додаток і пропонує українським підприємцям нульові тарифи на обслуговування рахунку та 0% на еквайринг.

У NEOBANK для бізнесу рахунок можна відкрити віддалено за документами з «Дії» та керувати фінансами бізнесу просто та зручно в телефоні з будь-якої точки світу, адже програма має всі базові функції для повноцінної роботи.

У банку зазначають, що в нинішній непростий час підприємцям як ніколи потрібна підтримка у вигляді простих зрозумілих тарифів і зручний додаток для керування коштами.

«Ми розуміємо, що для нас це неприбуткова історія, але весь український бізнес у таких умовах, і ми хочемо підтримати цих сміливих людей, які продовжують працювати та будують плани на майбутнє. Зараз для всіх нас найважливіше – перемога та підтримка бізнесу, який працює», — каже Олена Сосєдка, засновниця відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, на базі якої розробляється NEOBANK для бізнесу.

Саме тому NEOBANK для бізнесу запропонував для ФОП нульові тарифи:

  • Безкоштовне відкриття та обслуговування рахунку, усі гривневі платежі контрагентам та до бюджету – без комісії.
  • Спеціальна пропозиція для торговців до кінця літа на всі види еквайрингу: інтернет-еквайринг – 0%, якщо оборот до 100 тисяч гривень, після перевищення – 0,65%, еквайринг у смартфоні – 0%, якщо оборот на точці до 50 тисяч гривень на місяць, після перевищення – 0,6%.
  • Класичний POS-термінал із вбудованим ПРРО – без абонплати за пристрій до кінця літа та комісією 1,8%.

NEOBANK безкоштовно видає дві платинові картки – картку-ключ до рахунку ФОП та особисту. З бізнес-рахунку можна виводити виторг на особисту картку, і як приємний бонус, можна зняти до 10 тисяч гривень на місяць без комісії. А за карткою-ключ доступні привілеї в подорожах: страхування, Lounge Key та Fast Track International.

Крім того, для кожного клієнта буде доступний персональний менеджер, до якого завжди можна звернутися для розв’язання складних питань.

У банку рекомендують бізнесу зараз диверсифікувати ризики та мати бізнес-рахунки як мінімум у двох банках. А оскільки у NEOBANK відкриття рахунку та його обслуговування безкоштовне, а також, що важливо, немає прив’язки до фізичного відділення банку — це чудовий варіант ще одного рахунку для ФОП.

NEOBANK для бізнесу орієнтується на ФОП, які працюють у сфері послуг, наприклад: салони, хімчистки, майстерні, а також торговців.

 «Зараз у додатку є всі функції, якими найчастіше користуються ФОП. Через декілька місяців ми матимемо можливість відкривати валютні рахунки й з’явиться вебверсія для роботи на комп’ютері. Таким чином ми поступово нарощуватимемо можливості комфортного обслуговування для наших клієнтів та їхніх бухгалтерів», — зазначає CEO NEOBANK для бізнесу Тетяна Дашевська.

NEOBANK для бізнесу працює за ліцензією ConcordBank (АТ «АКБ «КОНКОРД») і створений на базі першої в Україні відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, єдину інфраструктуру якої формують банк ConcordBank, незалежний процесинговий центр ProCard, платіжний сервіс ConcordPay, IT-компанія MustPay та Біржа Благодійності «ДоброДій».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук