Де знайти роботу IT-фахівцеві: універсальні ресурси VS спеціалізовані платформи

Читати на RU

Згідно з останніми дослідженнями у сфері найму технічних фахівців, 45% шукачів шукають нову роботу через рекомендації знайомих. А понад 50% опитаних все ж таки вважають за краще довіряти в цьому питанні інтернет-ресурсам — універсальним сайтам та сервісам, які спеціалізуються саме на підборі IT-персоналу.

На яких з них варто шукати роботу розробникам, тестувальникам та дизайнерам? Постараємось розібратися.

Універсальні ресурси

До універсальних вебресурсів можна віднести сайти, на яких розміщують інформацію про вакансії роботодавці всіх сфер діяльності. Це сайти пошуку роботи, соціальні мережі та месенджери, де до послуг претендентів існують спеціалізовані групи та канали. Поговоримо про кожного з них, з усіма їхніми перевагами та недоліками.

Сайти пошуку роботи

Вирішили шукати роботу в IT на ресурсах, де є пропозиції для представників усіх спеціальностей? Тоді вам буде корисно ознайомитися з такими статистичними даними: джерело Forbes заявляє, що 70% вакансій в IT-сфері на таких сайтах не публікуються! Роботодавці вважають за краще шукати технічні кадри через внутрішніх рефералів та по вузькопрофільних каналах. Спробувати, звісно, ​​можна, але й нехтувати іншими можливостями не варто.

LinkedIn та інші соціальні медіа

Сучасні рекрутери звертають увагу на профіль кандидата в LinkedIn далеко не в останню чергу. Посилання на нього — один із необхідних пунктів якісно складеного резюме, а експерти в галузі технічного найму стверджують, що власники великого профілю в цій мережі мають на 71% більше шансів потрапити на співбесіду.

Інші соціальні мережі на кшталт Facebook та популярні месенджери — наприклад, Telegram — пропонують користувачам профільні спільноти та канали, де шукають та пропонують роботу в галузі IT.

Але все ж таки не один з цих ресурсів не забезпечить претендентам такого розмаїття вакансій, як сайти, що надають послуги пошуку роботи безпосередньо за IT-спеціальностями.

Спеціалізовані сервіси

Сервіси, які спеціалізуються на пошуку IT-вакансій та підборі технічних кадрів, однозначно варті уваги кожного претендента в цій сфері. Так, платформа анонімного пошуку роботи в IT JOBITT заслужила відмінну репутацію як серед претендентів, так і серед компаній-роботодавців.

Ставши користувачем JOBITT, ви отримаєте:

  • Якісні та при цьому безкоштовні послуги. Наймайте найкращих фахівців або знайдіть роботу мрії без додаткових комісій.
  • Доступ до великої кількості вакансій та кандидатів. Зараз на ресурсі розміщено близько 10 тисяч вакансій та зареєстровано понад 16 тисяч претендентів.
  • Можливість анонімного пошуку. Профілі кандидатів доступні не всім — відкривайте своє резюме лише у відповідь на ті вакансії, які вас зацікавили.
  • Переваги спілкування усередині платформи. Переписуйтесь з іншими користувачами, залишайте відгуки на анкети кандидатів та розміщені вакансії — все це доступно без допомоги інших програм.
  • Опцію «Відгук без реєстрації». Ресурс дозволяє відгукнутися на вакансію, що сподобалася, без заповнення реєстраційної форми. Водночас всі подібні повідомлення ретельно перевіряються модераторами сайту. Це захищає роботодавців від їхнього можливого невідповідного змісту.
  • Функцію Resume Builder. Професійний конструктор резюме дозволяє скласти CV правильної структури та оптимального змісту. А це, за статистикою, збільшує шанси потрапити на співбесіду на 67%!

Аналітики LinkedIn стверджують, що тенденція до віртуального рекрутингу, яка виникла через пандемію Covid-19, збережеться і після повернення до нормального життя. Тому використовуйте всі безмежні можливості інтернету, не бійтеся змінювати своє життя на краще. А команда JOBITT обов’язково вам допоможе!

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук