Як отримати грошові виплати на «єДопомога» від Mastercard і Fozzy Group

Читати на RU

Компанія Mastercard та Fozzy Group за підтримки Мінсоцполітики України запускають ініціативу на платформі «єДопомога»: за умови оплати благодійником передплати «єДопомога» карткою Mastercard – сума допомоги тим, хто її потребує, – збільшуватиметься. Про це AIN.UA повідомили в Mastercard.

Як це працює

 • Нагадаємо, «єДопомога» – це соціальна онлайн-платформа від Міністерства соціальної політики України. За допомогою неї одне одного можуть знайти українці, які потребують допомоги, та ті, хто готовий її надати.
 • У рамках ініціативи від Mastercard і Fozzy Group протягом трьох місяців з 01.07.22 р.  – за умови оплати Благодійником Передплати «єДопомога» карткою Mastercard – сума допомоги збільшуватиметься. При оплаті 200 гривень додаватиметься 50 грн, при оплаті 500 грн –  75 грн, 1000 грн – 100 грн. 
 • Після цього заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використати на купівлю необхідних продуктів та товарів у торговельних мережах «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «THRASH!ТРАШ!» та Fozzy.

Як отримати допомогу

 1. Зареєструйтесь на платформі.
 2. Залиште заявку на допомогу із переліком необхідних вам товарів
 3. Коли благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону.
 4. Аби скористатися допомогою, під час покупок на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати передплату «єДопомога» зі штрих-кодом для сканування. 

Як стати благодійником

 1. Зареєструйтесь на платформі.
 2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 грн
 3. Оплатіть обрану вами суму. При оплаті коштів карткою Mastercard заявник додатково отримає від 50 до 100 гривень, залежно від суми вашої допомоги.
 4. Після використання заявником допомоги, благодійники отримуватимуть на пошту підтвердження з переліком придбаних товарів. 

Згідно з коментарем Костянтина Кошеленко, заступника Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, станом на початок липня 2022 року сьогодні на платформі понад 19 000 активних заявок. За час роботи волонтерського напряму «єДопомога» благодійники своїми онлайн-внесками підтримали 1510 родин – це понад 5000 людей.

«Наразі багато людей в Україні потребують допомоги. Ми вітаємо ініціативу Mastercard та Fozzy Group, партнерів соціальної платформи «єДопомога», щодо збільшення суми передплат за товари за умови оплати карткою відповідної міжнародної платіжної системи. Ми продовжуємо розширювати можливості платформи та залучати нових партнерів задля допомоги українцям, що постраждали від війни та опинились в скрутному становищі», – додав Костянтин.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук