Demium Capital інвестував €100 000 в стартап Max Game Value

Інкубатор Demium інвестував €100 000 в стартап Max Game Value, який дозволяє блогерам і стрімерам монетизувати контент. Деталей угоди не розкривають.

Max Game Value — це віджет, що дозволяє блогерам і стрімерам монетизувати свою фанатську базу через проведення аукціонів в прямих ефірах на Twitch, YouTube та інших відеоплатформах. Як аукціонний будинок Christies чи Sothebys, лише для блогерів.

«Засновники стартапу долучилися до українського хабу Demium після участі в одному з наших бізнес-хакатонів AllStartup. Вже там вони створили першу версію свого стартапу і стали переможцями, отримавши місце в інкубаційній програмі Demium», — кажуть в інкубаторі.

Фото: Demium

Наприкінці травня інкубатор Demium Ukraine оголосив, що планує інвестувати по €100 000 у 25 стартапів з Ukrainian Startup Fund. Мова йде про компанії, які отримали запрошення на pre-seed та seed, але через війну не змогли вийти на PitchDay та отримати фінансування. В рамках цієї ініціативи і відбулася угода з Max Game Value.

Фонд Demium було запущено у червні 2020 року для того, щоб інвестувати на ранніх стадіях та супроводжувати компанії протягом всього процесу закріплення на ринку. Наразі сумарні інвестиції у розмірі €9,96 млн вже отримали 98 компаній, 72 з яких – у 2021 році. Окрім того, Demium продовжує інвестувати у стартапи Центральної та Східної Європи, зокрема й України. В планах – запуск окремого CEE фонду.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук