Ваша команда знатиме англійську: 5 причин обрати онлайн-школу EnglishDom

Цінність знання командою англійської мови зростає. Для українських бізнесів це можливість налагоджувати роботу з клієнтами в усьому світі, не обмежуючись локальним ринком – що сьогодні, в умовах війни, є запорукою стійкості. 

За останні два роки кількість компаній, що організовують для своїх співробітників вивчення англійської онлайн, зросло на 60%. Наприклад, в онлайн-школи EnglishDom наразі 500+ корпоративних клієнтів. Адже навчати свою команду замість того, щоб шукати нових фахівців із потрібними знаннями на ринку – простіше та ефективніше. Корпоративна англійська має дві мети: по-перше, це вихід на клієнтів, партнерів, інвесторів з-за кордону. По-друге – мотивація команди, адже для людей важливо, що роботодавець вкладає інвестує в їхній розвиток. 

Чому організацію корпоративного вивчення англійської варто довірити онлайн-школі EnglishDom?

1. Легко організувати навчання 

Зазвичай організація корпоративного навчання з англійської мови займає в компанії чимало часу. Треба вибрати провайдера, узгодити викладачів, знайти локацію для навчання, провести аудит знань команди, скласти переліки груп, графіки занять, узгодити їх із робочим навантаженням працівників…  

Щоб розпочати процес навчання онлайн в EnglishDom – компанії треба тільки подати заявку, узгодити договір з особистим менеджером та надати перелік працівників, що вивчатимуть англійську. Далі менеджери EnglishDom комунікують із кожним співробітником, щоб за потреби визначити рівень знань за допомогою тестування, скласти зручний графік і знайти ідеального викладача. Щоб долучити нового працівника до програми навчання, компанія просто надає його ім’я та контакти.  

Корпоративні клієнти відзначають швидкість реакції в процесі навчання – особистий менеджер оперативно підготує для керівника звіт з результатами навчання команди чи сформує запит на внесення змін у програму. 

2. Вчитися цікаво та просто – команду не потрібно мотивувати 

Завдяки великій базі викладачів – 900+ фахівців, є можливість врахувати всі побажання студентів. Наприклад, комусь комфортніше працювати з чоловіком, комусь – із жінкою, більш або менш вимогливим викладачем тощо. Можна вибрати викладача, який є носієм англійської мови та взагалі не знає української. Також є можливість зробити запит на зміну викладача – навчання має бути максимально комфортним та продуктивним. Всі викладачі EnglishDom проходять багатоетапний відбір, мають педагогічну освіту, досвід роботи та постійно підвищують кваліфікацію.

Корпоративні клієнти EnglishDom мають багато бонусів, аби вивчати англійську командам було цікавіше і щоб пришвидшити результат. Наприклад, відкрито доступ до розмовних клубів. Працівник може проходити IT-курс із викладачем для роботи, а самостійно – курс для мандрівників, дивитися відео, слухати аудіо, читати книги. Немає потреби додатково шукати щось в інтернеті, на платформі є безліч можливостей, підібраних саме для певного рівня знань. 

На відміну від багатьох платформ, створених після початку коронакризи та масового переходу бізнесів в онлайн, EnglishDom працює з 2010 року. А відтак є перевіреним, якісним та налаштованим під потреби користувачів продуктом. Вчитися на платформі зручно, просто та навіть візуально приємно. Проходити уроки можна в будь-який зручний час. Навчання проходить за допомогою цифрового підручника, через відеозв’язок із викладачем. Усі матеріали, персональний словник та домашнє завдання завжди під рукою. Через мобільний додаток легко керувати розкладом занять, виконувати домашні завдання та вчити слова. 

3. Адаптація до робочих завдань працівників  

EnglishDom адаптує навчання до потреб працівників. Є курси за напрямками – «Фінанси», «Продажі», «IT», «Юристи», «Промисловість», «Медицина» тощо. Водночас, наприклад, фінансовий відділ може спілкуватися з іноземними клієнтами щодо надання послуг за допомогою листування, а може – захищати бюджети перед інвесторами. А відтак і акценти в навчанні мають бути різними. Викладач враховує індивідуальні запити – наприклад, якщо працівник має їхати в США на конференцію з доповіддю, то готуватиметься саме до цього завдання. В EnglishDom є й кейс складання програми навчання спеціально для гірничозбагачувального комбінату. Причому адаптація не потребує додаткових витрат від компанії – так ми засвідчуємо нашу лояльність клієнтам. 

4. Гнучкі ціни 

Вартість корпоративного навчання англійської EnglishDom гнучка, залежить від потреб та бюджетів компаній. Наприклад, виплату можна розподілити на кілька частин або запровадити постоплату (коли компанія оплачує стільки занять, скільки пройшов працівник). Чим більше занять придбає компанія та чим більше працівників запросить на навчання – тим нижча вартість одного заняття. Якщо працівники навчаються своїм коштом – їм надається корпоративна знижка. 

5. Контроль прогресу навчання 

Для корпоративних клієнтів важливо відстежувати успіхи в навчанні працівників – щоб розуміти, чи ефективно інвестуються кошти в навчання. В EnglishDom є система оцінювання знань студентів. Починаючи від оцінювання перед початком навчання, коли оцінюється рівень знань та необхідні акценти (наприклад, аудіювання чи граматика). Є проміжні тестування (при рівні Elementary – після кожного 6 уроку, вище – після кожного 10 заняття). Також великий тест для студенти проходять в кінці кожного курсу. Для підтвердження знань працівникам видається сертифікат. 

Також керівник має доступ до особистого кабінету, де є перелік працівників з його команди, які вивчають англійську, курс, баланс занять, прогрес, відвідуваність, виконання домашніх завдань та тестування. Можна звернутися до особистого менеджера та попросити його надати розгорнутий фідбек щодо працівника від викладача. 

Щоб отримати консультацію щодо організації корпоративної англійської для вашої команди – ви можете залишити заявку на сайті.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук