Nintendo купує анімаційну студію Dynamo Pictures 

Читати на RU

Nintendo придбала компанію Dynamo Pictures, яка займається виробництвом CG (C for Graphics), і перейменує її на Nintendo Pictures. Нова дочірня компанія «зосереджуватиметься на розробці візуального контенту з використанням Nintendo IP», пише The Verge.

  • У повідомленні Nintendo для акціонерів говориться, що вона купує 100% акцій Dynamo Pictures, яка стане дочірньою компанією, що повністю належить Nintendo.
  • Очікується, що придбання буде завершено 3 жовтня 2022 року.
  • На сторінці компанії в IMDB перераховані десятки ігор, над якими працювала Dynamo Pictures. Серед них Death Stranding і Persona 5, а також пост-продакшн для Metroid: Other M.
  • Зараз Nintendo готується до найбільшого релізу за останні роки: анімаційний фільм за мотивами франшизи Super Mario Bros з Крісом Претом у головній ролі. Фільм планують випустити навесні наступного року, майже через тридцять років після останньої великої кінематографічної адаптації.

Угода відбувається на тлі інтересу до перетворення відеоігор на фільми та телешоу. Другий анімаційний фільм, заснований на франшизі Sonic the Hedgehog 2, вийшов на початку цього року, а телевізійне шоу, засноване на Naughty Dog невдовзі вийде на HBO. Sony, яка також нещодавно випустила фільм, заснований на своїх іграх Uncharted, зазначила, що хоче продовжувати розширюватися за межами галузі відеоігор.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук