SoftServe планує стати вуглецево-нейтральним бізнесом до 2032 року

Читати на RU

Одна з найбільших українських ІТ-компаній SoftServe ухвалила екологічну політику на наступні десять років. Як повідомляють в компанії, до 2032 року SoftServe зобов’язується досягнути таких цілей, як нульовий рівень відходів та статусу вуглецево-нейтрального бізнесу.

Екологічні плани SoftServe

Згідно з екологічною політикою, яку SoftServe прийняла на наступні десять років, компанія зобов’язується до 2032 року досягнути таких цілей: 

  • Стати вуглецево-нейтральним бізнесом;
  • Досягнути нульового рівня відходів (net zero waste);
  • Проектувати екостійкі офіси;
  • Розробляти ІТ-рішення, що допомагають боротися з екологічними викликами.

«Турбота про екологію завжди була серед пріоритетів для SoftServe, а у 2021 році ми перейшли на новий рівень у цьому питанні та запровадили новий підхід до екоменеджменту. Торік компанія створила спеціальну екологічну раду та запустила детальний облік всіх відходів, аби оцінити власний екологічний слід, що своєю чергою допоможе нам досягнути наших екологічних цілей в майбутньому», — коментує менеджерка з питань екологічної стійкості SoftServe Юлія Кувітанова.

Щоб виконати поставлені цілі, компанія зокрема планує продовжувати скорочувати споживання енергії та перейти на відновлювальні джерела енергії, де це можливо; надалі розвивати формат дистанційної роботи, дотримуватися принципів сталого розвитку ООН у розробці продуктів та сервісів та зменшити використання матеріалів, які не піддаються повторній переробці. 

Аби мінімізувати відходи, SoftServe віддає комп’ютерну та офісну техніку на благодійність та займається її продажем на внутрішньому маркетплейсі. Те, що не можна перевикористати, компанія здає на утилізацію. У 2021 утилізували загалом близько 50 кг таких відходів, серед яких монітори, елементи системних блоків, люмінесцентні лампи та інше. Цього року в компанії також утилізували 373,5 кг батарейок. Загалом, ще з 2018 року у більшості офісів SoftServe сортують та здають на переробку пластик, скло, метал та папір. 

Чому це цікаво: в Україні подібні плани — поки рідкість, особливо серед ІТ-компаній, що не мають виробництва. При цьому американські та європейські компанії багато років розвивають такі ініціативи і багато про це говорять. Екологічна повістка — важлива й для Україні, та стала ще гострішою після повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук