Demium запускає фонд, який інвестує у стартапи Центральної Європи

Читати на RU

Новий фонд Demium Central Europe Talent Fund I FCRE буде розвивати проекти на стадіях pre-seed та seed. Про це AIN.UA повідомили в команді фонду.

  • Фонд планує оголосити про першу угоду розміром €7-9 млн у липні та друге закриття розміром €30-40 млн у вересні.
  • Компанія вже має досвід інвестування в Польщі та Україні з 2019 року, де також розміщені її хаби для інкубації. Портфель стартапів, що були проінвестовані першим фондом Think Bigger Fund I, вже складається з 12 компаній.

«З нашим першим фондом ми вже інвестували у європейські компанії, але цей новий фонд буде присвячений виключно просуванню інновацій у Центральній Європі. З його допомогою ми хочемо продемонструвати нашу прихильність до економічного розвитку таких країн як Україна, Польща, Чехія, Угорщина чи Румунія. Ми сподіваємось запропонувати нашим інвесторам прибутковість вище ринкової, використовуючи наше положення та конкурентні переваги на цій території», – каже Монте Девіс, СЕО Demium.

Demium – це компанія, що інвестує у таланти, заснована в Іспанії в 2013 році. Група представлена у п’яти країнах: Іспанії, Португалії, Польщі, Чеській Республіці та Україні. Завдяки українському інкубатору з’явилися такі українські стартапи як Recoshelf, Electronic KYC, DrugCard, Beholder, Max Game Value та інші.

Нещодавно інкубатор Demium інвестував €100 000 в стартап Max Game Value, який дозволяє блогерам і стрімерам монетизувати контент. Деталей угоди не розкривають. А наприкінці травня інкубатор Demium Ukraine оголосив, що планує інвестувати по €100 000 у 25 стартапів з Ukrainian Startup Fund.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук