Українці отримали доступ до розширених можливостей Instagram Reels

Читати на RU

Разом із розділом Music, користувачі Instagram в Україні отримали доступ до Reels з усіма інструментами. Як повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, команда відомства понад рік вела перемовини та консультації з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій.

  • Як повідомляється, розширені можливості в Reels будуть впроваджуватися для українців поступово. Для того, щоб отримати нові функції, достатньо оновити застосунок до останньої версії.
  • Згодом усі опубліковані відео юзерів тривалістю до 15 хвилин будуть доповнені новими інструментами. 
  • Meta представила Instagram Reels в 2020 року. В деяких регіонах функція працювала повноцінно, в інших – з обмеженнями. Юзери в Україні, зокрема, мали можливість створювати Reels без музичного супроводу.
Зображення: Meta
  • Серед нових можливостей для українців, які запрацювали з серпня 2022 року: додавання аудіо, AR-ефектів, налаштування швидкості, таймер і зворотній відлік, створення реміксів, накладання ефекту згладжування, вирівнювання та інші.
  • Для того, щоб створити Reels варто обрати відповідний режим у розділі Stories. Ролик можна зняти за допомогою камери Instagram, або завантажити вже наявне відео.

Чому це важливо

Як прокоментували в Мінцифри, нові інструменти сприятимуть у просуванні особистих акаунтів та створенні креативного контенту. Це допоможе ще якісніше та масштабніше висвітлювати події в Україні, зокрема для іноземних користувачів Facebook та Instagram.

«Понад рік команда Мінцифри вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців. Тепер контенту з України буде більше. А це значить, що більше людей у світі дізнаються про сміливість наших людей», – додав голова Мінцифри Михайло Федоров.

Нагадаємо, 2 серпня 2022 року Instagram запустив в Україні функцію, яка дозволяє додавати музику в сторіз. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук