SoundCloud звільняє 20% співробітників

Читати на RU

Компанія SoundCloud, яка розвиває платформу для стрімінгу музики, скорочує близько 20% команди в усьому світі. Про це генеральний директор компанії Майкл Вайсман повідомив співробітникам у службовій записці, пише The Verge.

«Ми вже почали приймати зважені фінансові рішення в усій компанії, і тепер вони стосуються скорочення нашої команди. У цей важкий час ми зосереджені на підтримці тих людей, які йдуть і продовжуємо нашу місію — лідирувати в майбутньому музики», — написав Вайсман у записці.

  • У 2017 році SoundCloud звільнила близько 40% своєї робочої сили, посилаючись на те, що це необхідно для «довгострокового незалежного успіху компанії».
  • У березні 2021 року компанія запровадила нову систему виплат, яка розподіляє кошти, сплачені підписниками чи рекламодавцями між виконавцям, яких шанувальники вибирають для трансляції.
  • У липні SoundCloud підписала ліцензійну угоду з Warner Music Group щодо спільної системи роялті.
  • SoundCloud — це лише одна з багатьох технологічних компаній, які нещодавно оголосили про звільнення. У цьому списку також Tesla, Substack, Coinbase та OpenSeaта інші. У липні ecommerce-гігант Shopify звільнив близько 1000 співробітників — це 10% його глобального штату. В цей час CEO Google Сундар Пічаї повідомив команді компанії, що вона сповільнюватиме темпи найму нових людей до кінця 2022 року.
  • Український стартап Allset з офісами у Києві, Нью-Йорку та Лос-Анджелесі, що розробляє сервіс для бронювання столиків у ресторанах, також скоротив 30% штату, звільнивши 29 спеціалістів.

Редакція AIN.UA також публікувала детальний опис усіх технологічних гігантів, які скоротили штат, або припинили найм. Одна з причин — війна в Україні, яка спричинила дефіцит деяких важливих товарів та спричинила труднощі з ланцюжками постачання, що обернулося ростом цін на сировину. До рекордно високого рівня зросли ціни на нікель і алюміній, через побоювання, що експорт від виробників в РФ може бути перерваний. Ціни на літій також зросли, більш ніж удвічі з кінця року, оскільки пропозиція не відповідала попиту.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук