Американська ІТ-компанія P2H відкрила офіс розробки у Вінниці

Читати на RU

P2H, американська ІТ-компанія з українським корінням, відкрила новий офіс у Вінниці. Як повідомили представники P2H, за останні місяці це вже другий центр розробки, який запрацював на території  України. 

  • Відкриття офісу обумовило те, що саме у Вінниці зібралось ком’юніті співробітників компанії, яке і стало ініціатором відкриття представництва.
  • Наразі вже підготовлені робочі місця для 10 спеціалістів, що планують відвідувати офіс на регулярній основі. Надалі за потреби кількість робочих місць може бути збільшена.

«Наразі через військові дії в Україні більшість наших фахівців розкидані по різних містах і навіть країнах, однак ми прагнемо зберегти внутрішню культуру P2H, яку ми створювали роками в нашому найбільшому офісі в Харкові. Тому, якщо в певному місті збираються хоча б 5-10 людей, що прагнуть працювати разом, ми допомагаємо у відкритті офісу. Наші офіси працюють у форматі коворкінгів, тому їхні двері відчинені для всіх колег, які тимчасово або на постійній основі знаходяться в цих містах. Також для зручності спеціалістів ми компенсуємо вартість оренди місць у коворкінгах в містах, де немає наших офісів», — розповів Дмитро Мащенко, Main Delivery Director в P2H.

  • До цього компанія P2H відкрила ще один офіс у Львові, де зараз працюють більшість фахівців, що переїхали із Харкова.
  • Офіс P2H у Львові розраховано на 30 співробітників, які регулярно відвідують робочий простір.
  • Серед планів компанії — розширення мережі своїх представництв в інших країнах. Зокрема на розгляді офіси в Португалії, Польщі та інших європейських країнах, куди перемістилась частина співробітників компанії через військові дії в Україні. Також в найближчий час компанія планує відкрити офіс у Саудівській Аравії, де знаходиться один з найбільших партнерів P2H.

Про P2H

P2H — це сервісна IT-компанія з розробки програмного забезпечення та консалтингу, яка зосереджена на складних, високонавантажених і легко масштабованих веб-рішеннях для корпоративних і державних клієнтів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук