Український додаток Obimy залучив $50 000 від інвестора Spotify та Facebook

Читати на RU

Український додаток для обміну відчуттями Obimy залучив $50 000 при оцінці $20 млн від фонду Goodwater Capital, що вкладався в Spotify та Facebook. До вересня компанія планує залучити $4 млн інвестицій загалом на seed-раунді. Про це пише Forbes.

  • Угода відбулася ще в квітні, однак розповіли про неї тільки зараз.
  • Obimy – український застосунок, який у 2020 році запустив архітектор Женя Засуцький та ІТ-компанія Empat.
  • Після зростання авдиторії до 6,6 млн із березня стартап вирішив повноцінно закрити раунд. Перемовини про участь у раунді стартап веде з українськими фондами Flyer One Ventures, Horizon Capital, Digital Future та іншими. «15 колів тільки цього тижня», — говорить Засуцький.

«Obimy вгадав потребу покоління зумерів, яка була непокрита. Проєкт вірусний і хайповий. Вони достатньо швидко взлітають. Головне питання – що буде потім з утриманням цієї аудиторії», — говорить засновник фонду Digital Future Олексій Вітченко. Він розглядає інвестиції в стартап за своїм середнім чеком $200 000-400 000.

Спершу Obimy працював як додаток для обміну біометричними даними: ритм серця, кількість кроків тощо. Згодом команда змінила позиціонування і сфокусувалися на надсиланні дій – користувачі можуть поцілувати і обійняти один одного. Таких «почуттів» у додатку 19. П’ять із них платні й працюють за підпискою: $3,49 – місячна, $15,49 – піврічна, $17,99 – річна.

Відомо, що у 2021 році Obimy залучив інвестиції без розголошення суми угоди. За словами представників стартапу, тоді стартап оцінили в $2 млн. Про це повідомляє команда проекту. До 24 лютого 2022 року в Obimy було близько 20 000 користувачів і впродовж п’яти місяців повномасштабної війни додаток збільшив аудиторію до більш ніж 5 млн користувачів.

У серпні 2022 року український Obimy очолив рейтинг найпопулярніших додатків американського App Store у розділі Lifestyle. Про це AIN.UA розповіли представники команди застосунку. За допомогою Obimy користувачі можуть ділитися з іншими приємними жестами, «дотиками» та розповідати про свій настрій.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук