Wise припинив видачу цифрових карток українцям

Читати на RU

Компанія міжнародних грошових переказів Wise оголосила про припинення випуску нових цифрових карток для клієнтів з України. При цьому в листі до клієнтів, який вже опублікували у соцмережах, компанія заявила, що вже випущені картки продовжать працювати.

Обмеження для українських клієнтів

Лист від Wise. Джерело: @iamsuredg

Послуга з випуску цифрових карток перестала бути доступною для користувачів з України 12 серпня. В компанії це рішення назвали тимчасовим, проте ні причин, ні термінів, коли послуга може знову з’явитися, оголошено не було.

«З 12 серпня ми не будемо випускати нові цифрові картки Wise в Україні. На жаль, нам довелося тимчасово припинити випуск цифрових карток для клієнтів з зареєстрованою адресою в Україні. Це означає, що ви більше не зможете отримати нову цифрову картку Wise», — говориться в листі Wise.

Ніяких інших змін, крім неможливості випуску нової карти, в облікових записах українців не відбулось. Клієнти з регіоном Україна все ще зможуть надсилати, отримувати та зберігати гроші в різних валютах.

До цього Wise заблокував рахунки фондів, які допомагали Україні

Раніше декілька благодійних фондів, що допомагали Україні та українцям почали повідомляти про блокування своїх рахунків у Wise. На запит про розблокування представники платіжної системи спочатку погоджуються розглянути ситуацію детальніше, проте згодом просто остаточно блокують рахунки, пояснюючи це виконанням санкцій чи внутрішніх правил компанії.

Співрозмовники AIN.UA тоді дійшли до висновку, що Wise вирішили більше не розбиратися з кожним окремим фондом, якій працює на території України, а просто відмовляються від підтримки всього регіону, щоб точно не порушити свої власні правила. І судячи з нової інформації, це схоже на правду.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук