Фінтех-стартап Fairo залучив €2 млн інвестицій

1
Читати на RU

Фінтех-стартап Fairo залучив €2 млн інвестицій від свого чинного інвестора Raiffeisen Bank International. Про це AIN.UA повідомили у пресслужбі Fairo.

  • Fairo – міжнародний фінтех-стартап, який розробляє сервіси управління фінансами та ведення бухгалтерії. Мобільний додаток запустили в Україні у 2020 році, зараз продукт виходить на ринки інших європейських країн.
  • Додаток Fairo в Україні орієнтований на ФОП 3-ї групи і дозволяє швидко та у зручному інтерфейсі вести звітність, сплачувати податки та управляти фінансами.
  • Залучення інвестицій в межах цього раунду відбувалося під час війни. Гроші планують спрямувати на підтримку українського напрямку бізнесу. Зокрема, інвестиція дозволила українському офісу Fairo уникнути скорочень персоналу. Також команда планує продовжувати розвивати продукт і удосконалювати технологію.
  • Під час перемовин з інвесторами команда Fairo робила акцент на показниках ринку, які за останні кілька місяців стабілізувалися, та позитивній динаміці IT-ринку в Україні.

«Fairo надає послуги цілодобово тисячам українських підприємців, і ми бачимо, що більшість вже адаптувалися до умов війни, перебралися у безпечні місця і готові продовжувати вести бізнес, і їм потрібні українські фінтех-продукти. Наш чинний інвестор Raiffeisen Bank International знає всі поточні цифри ринку та проєкту, постійно на зв’язку з самого початку війни, бачить перспективу і має віру у проєкт. Тому прийняв рішення зробити значну інвестицію в українську фінтех індустрію під час війни. Завдяки цій підтримці ми зберегли всю українську команду», — коментує Андрій Гідулян, виконавчий директор Fairo. 

  • Згідно з результатами дослідження Українського Фонду Стартапів, український ринок IT дійсно показав значний зріст у лютому 2022 року попри початок війни: єдиний місячний показник експорту був на 31% вище ніж у січні 2022 року, що доводить неабияку стійкість галузі. А розвиток IT-сектору за останні кілька місяців дає всі підстави очікувати приблизно $1,96 млрд доходів від експорту на кінець третього кварталу 2022 року.  
Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук