Фінансисти України обʼєдналися задля забезпечення технологічної переваги ЗСУ над ворогом

Благодійна організація «Благодійний фонд Front-U» обʼєднує зусилля представників фінансового сектору та фокусується на чотирьох пріоритетах: закуповує дрони, рації, тепловізори та іншу спеціальну оптику, а також планшети з ПЗ «Кропива» для ефективного коригування вогню. Благодійники працюють із точковими запитами від конкретних військових частин і закривають основні технологічні запити армії.

За два місяці роботи проєкту вдалося зібрати понад 3,5 млн грн і доставити на передову більше ніж 100 необхідних пристроїв. 

«Згідно з  дослідженням потреб і роботи НУО під час війни, в Україні тими чи іншими напрямами діяльності займаються приблизно 326 організацій, 48 із них збирають ресурси на потреби для армії. Багато українців від початку війни волонтерять або донатять, і фінансовий сектор не є винятком. Ми вирішили обʼєднатися в благодійний фонд, щоб посилити одне одного», – коментує один із волонтерів Front-U Ярослав Білан

«Ми не конкуруємо з іншими організаціями, знайшли свою нішу й використовуватимемо весь наш досвід і звʼязки до Перемоги. Назва Front-U для нас символічна, тому що кожен робить усе можливе на своєму фронті», – додає Андрій Сябро, волонтер Front-U

Ініціативу вже підтримали авторитетні представники сектору – Амбасадори, до лав яких доєдналися близько 60 учасників фінансового ринку. Водночас Front-U радий новим партнерам із будь-яких сфер.

«Сьогодні неприпустимо бути не об`єднаними, не «включеними» в усі можливі процеси, що допомагають нам перемагати. БО «Ліга банків України» при Незалежна асоціація банків України перерахувала Front-U 1 мільйон гривень. Я щаслива, що нам разом із фінсектором вдалося побудувати фонд, який працює системно та результативно. Ми об’єднані в нашій боротьбі з ворогом. А це щире єднання, правда та зусилля – там обов’язково Перемога», – коментує Олена Коробкова, Амбасадорка Front-U.

Ініціатива допомагає військовим на передовій отримати технологічну перевагу в таких напрямах, як оптика, навігація, зв’язок, дрони. Понад 600 осіб вже долучилися до ініціативи. Понад 80 із них стали Фронтменами й Фронтвумен та отримали місце на сайті Front-U.

Наразі Front-U збирає 3 мільйони гривень на поточні закупівлі для Захисників України на передовій. Волонтери Front-U працюють як із донатами від приватних осіб, так і від юридичних установ України та з-за кордону. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук