ATLANT 3D Nanosystems Максима Плахотнюка залучив $15 млн інвестицій

Читати на RU

Стартап українського підприємця Максима Плахотнюка ATLANT 3D Nanosystems залучив $15 млн інвестицій від британського West HillCapital, неназваної японської корпорації та інших інвесторів. Як повідомляє SPEKA.media, ATLANT 3D займається розробкою технології, що дозволяє виробляти матеріали та електроніку на атомному рівні.

Про ATLANT 3D Nanosystems

ATLANT 3D Nanosystems розробляє мультиматеріальний 3D принтер для мікро- та нанофабрикацій. Компанія була заснована у 2018 році Максимом Плахотнюком, Іваном Кундратовим та професор Жюльєн Бахманн.

Технологія ATLANT 3D має унікальну конфігурацію, яка дозволяє проводити атомно точну обробку. Загалом, це скорочує час і вартість обробки з років і місяців до днів і дає безпрецедентну гнучкість для інноваційних матеріалів, створення прототипів і виробництва мікро- та нанопристроїв, замінюючи попередні складні процеси.

«Наявний інтенсивний метод виробництва є фактором обмеження у майбутньому розвитку електроніки. Через свою негнучкість поточний багатоетапний процес лежить в основі нашої нинішньої глобальної кризи ланцюга поставок, спричиняючи дефіцит електронних пристроїв і створюючи високі бар’єри для інновацій», — зазначив Максим Плахотнюк, генеральний директор та засновник ATLANT 3D.

Інвестиції

ATLANT 3D Nanosystems залучив $15 млн інвестицій від британського West HillCapital, неназваної японської корпорації та інших інвесторів. Фінансування є найбільшим спільним раундом Серії А в Данії, якщо не брати до уваги інвестиції в біологічні напрями та сферу програмного забезпечення.

«Ми бачимо величезний потенціал у новаторській технології ATLANT 3D. Ми були вражені грандіозним баченням компанії та тим, як технологія ATLANT 3D готова зруйнувати традиційний підхід до мікровиробництва», — каже Алан Річардс, партнер і співзасновник West Hill Capital.

Фінансування буде використано, щоб на крок наблизитися до створення мережево-орієнтованої передової виробничої інфраструктури на основі власної технології та інтеграції її в майбутньому з іншими передовими технологіями.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук