Roosh інвестує у Neurons Lab, що займається дослідженнями та розробкою в АІ-сфері

Читати на RU

Технологічна компанія Roosh, що займається розвитком проєктів у сфері штучного інтелекту та машинного навчання, оголосила про інвестування в Neurons Lab. Як повідомили в Roosh, в результаті угоди компанія придбала міноритарну частку в Neurons Lab. Суму угоди сторони не розголошують.

Деталі угоди

Neurons Lab спеціалізується на дослідженнях, розробці та консультуванні в галузі AI/ML: допомагає малому та середньому бізнесу створювати рішення у сфері штучного інтелекту. Засновники – Ігор Сидоренко, Олександр Гончар та Антон Федулов.

Roosh придбала від 31% до 49% в компанії Neurons Lab. Ден Дмитренко, керівний партнер в Roosh, та Кирил Ухо, партнер в Roosh, увійдуть до ради директорів Neurons Lab.

Приєднання Neurons Lab довершить технологічну екосистему Roosh, до якої вже входять:

  • Венчурна студія Pawa. Всередині екосистеми Roosh, Pawa відповідає за пошук, розвиток і масштабування ML-ідей і проєктів.
  • Венчурний фонд Roosh Ventures, який фокусується на ринках США та Європи.
  • Ініціативи AI HOUSE, яка відповідає за ком’юніті AI/ML-фахівців в Україні, та SET University, який надає освітні можливості.
  • Deep-tech стартап ZibraAI та AI-стартап Reface.

«Завдяки цій угоді Neurons Lab зможе отримати доступ до нових клієнтів, партнерів та мережі Roosh, що дозволить значно розширити нашу клієнтську базу. Neurons Lab націлена на ринки США, Канади, Європи та Ізраїлю, і угода з Roosh допоможе реалізувати наше прагнення — допомогти проривним технологічним проєктам інтегрувати AI/ML-рішення в свої продукти. Саме досвід Roosh у розвитку AI/ML-проєктів та доступ до унікального міжнародного нетворку став вирішальним фактором у рішенні розпочати наш спільний шлях»,— додає Ігор Сидоренко, кофаундер та керівний партнер в Neurons Lab. 

Про Neurons Lab та Roosh

  • Neurons Lab — це R&D компанія, що займається дослідженнями та розробкою у сфері штучного інтелекту та допомагає пришвидшити розробку та запуск продуктів на основі даних. Neurons Lab створює рішення для клієнтів в таких основних сферах: HealthTech, EnergyTech, AI Products.
  • Roosh — фонд, який інвестує і запускає проєкти у сфері машинного навчання та штучного інтелекту
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук