Маск на $100 млрд багатший Безоса: свіжий рейтинг

Читати на RU

Директор Tesla та SpaceX Ілон Маск очолив щорічний рейтинг американського Forbes та став найбагатшою людиною в США. До цього чотири роки поспіль лідером рейтингу був Джефф Безос, але він втратив позицію через падіння акцій Amazon на 27%.

Статки Маска Forbes USA оцінив у $251 млрд. Загалом за рік Маск став багатшим на $60,5 млрд (або 32%) завдяки 11% стрибку акцій Tesla та новим раундам фінансування SpaceX. Безос опустився на друге місце з загальною оцінкою активів у $151 млрд (проти $196,2 млрд у 2021 оці).

За ними йдуть засновник Microsoft Білл Гейтс ($106 млрд), співзасновник Oracle Ларрі Еллісон ($101 млрд) та засновник Berkshire Hathaway Уоррен Баффетт ($95 млрд).

Цікаво, що мінімальний капітал, з якими цього річ потрапили до списку Forbes 400 (на відміну від Forbes Billionaire List тут лише американці), впав на $200 млн — до $2,7 млрд, що відбулося вперше з часів Великої рецесії. Це видно в усьому рейтингу, де навіть серед 10 найбагатших американців наростити свої статки змогли лише двоє — Ілон Маск та Майкл Блумберг, а у всіх інших спостерігається падіння.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук