Twitter дозволив редагувати публікації в кількох країнах

Читати на RU

Twitter надає можливість редагувати твіти для користувачів з підпискою Twitter Blue у Канаді, Австралії та Новій Зеландії. Про це компанія оголосила на своєму офіційному акаунті.

Користувачі Twitter Blue зможуть редагувати свої твіти протягом 30 хвилин після публікації, однак лише п’ять разів протягом цього періоду. Twitter запровадив ці обмеження, щоб люди не зловживали цією функцією, різко змінюючи вміст. Проте вони матимуть достатньо часу для виправлення помилок або додавання хештегів. Незабаром кнопка редагування стане доступною для підписників Blue у США, однак конкретної дати поки не називали.

Після редагування у публікації з’явиться позначка, яка буде вказувати час редагування твіту. Люди, які читають твіт, можуть торкнутися мітки, щоб переглянути історію редагування твіту. Коли ви прокручуєте свою стрічку, відредаговані твіти відображатимуть маленький значок олівця поруч із ними, щоб показати іншим, що твіт було змінено.

Чому це важливо

Як пише видання TechCrunch, Twitter спостерігатиме за тим, як люди використовують кнопку редагування, і що кількість редагувань, доступних користувачам у затверджений період часу, може змінитися. Раніше соціальна мережа заявляла, що спочатку представляє цю функцію платним користувачам, щоб зібрати більше відгуків і відповідно налаштувати функціональність кнопки редагування.

Кнопка редагування є, мабуть, найбільш затребуваною функцією Twitter, тому не дивно, що компанія хоче протестувати її з меншою групою людей, перш ніж запустити її широко. Обмеження дадуть можливість побачити, чи люди зловживають новою функцією і дасть час для впровадження додаткових заходів безпеки, якщо це необхідно.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук