«Укрпошта» знизила тарифи на відправлення EMS з Польщі до України до -75%

Читати на RU

5 жовтня Poczta Polska у співпраці з «Укрпоштою» знижує тарифи на пересилання всіх посилок EMS вагою до 20 кг до України. Завдяки запровадженим змінам клієнти платитимуть до -75% менше порівняно з поточною вартістю EMS-доставки з Польщі.

EMS (Express Mail Service) — сервіс прискореної міжнародної доставки. Відправлення EMS доставляють виключно авіашляхом і обробляють пріоритетним порядком як в Україні, так і в країні призначення.

Poczta Polska у співпраці з «Укрпоштою» запустила спеціальні умови для доставки експрес-відправлень EMS вагою до 20 кг з Польщі до України. Ціни починаються від 42,00 польських злотих за посилку. Посилки приймаються у відділеннях пошти Польщі, що приймають відправлення EMS. Ознайомитися з тарифами можна на сайті. Доставка посилок з будь-якого відділення Poczta Polska до будь-якого відділення «Укрпошти» займе всього 7-14 днів.

Чому це важливо

З початку року з Польщі до України надійшло понад 640 тон імпортних відправлень та окремо доставлено 150 тон безкоштовних посилок. Poczta Polska підтримує Україну з перших днів повномасштабної війни. Компанія надала можливість безкоштовно надсилати гуманітарні посилки вагою до 20 кг протягом певного періоду, забезпечила логістичне обслуговування акції на користь українських школярів «Школа для вас», брала участь у перевезенні гуманітарної допомоги.

Завдяки домовленостям між Poczta Polska та Міністерством фінансів, відправлення з гуманітарною допомогою для України з-за меж Європейського Союзу, що надходили на склад POL-CEL у Хелмі до 30 червня цього року, не обкладалися в Польщі жодними митними, податковими чи поштовими зборами.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук