Ajax Systems представила нові пристрої та оновлений застосунок

Читати на RU

11 жовтня Ajax Systems провела четвертий Special Event під назвою “Зона комфорту”, де представила нову лінійку протипожежних продуктів та пристроїв. Компанія також представила новий дизайн застосунку. Журналіст AIN.UA розповідає про новинки.

LifeQuality

Одна із новинок називається LifeQuality. Це професійний датчик моніторингу якості повітря в приміщенні, що вимірює температуру, вологість та CO2. Він оснащений швейцарськими та шведськими сенсорами, що використовуються в медичному обладнанні. Користувачі бачать поточні показники, можуть переглянути історію за декілька днів, тиждень, місяць, рік та зрозуміти динаміку якості повітря.

Світловий індикатор дає миттєвий доступ до показників CO2. Він світиться жовтим, червоним або фіолетовим кольором, якщо концентрація вуглекислого газу перевищує норму. LifeQuality буде доступним для замовлення в 4 кварталі 2022 року.

LightSwitch

Також компанія представила продукт LightSwitch, який допомагає керувати різними освітлювальними пристроями як на місці, так і дистанційно, через застосунки Ajax. LightSwitch має велику сенсорну панель, що реагує на натискання або безконтактну активацію.

Зображення: Ajax Systems

Достатньо піднести руку до LightSwitch на відстань 15 мм — і світло вмикається. Завдяки м’якому LED-підсвічуванню вимикач легко знайти у темряві. LightSwitch буде доступним для замовлення в 4 кварталі 2022 року.

WaterStop

Ajax Systems також представила WaterStop, кран для перекриття води з дистанційним керуванням. Він допомагає побудувати повністю автоматизовану антипотоп-систему. Пристрій складається з крана та потужного електричного привода, який перекриває воду автоматично, за командою через застосунок Ajax або натисканням кнопки на місці.

Зображення: Ajax Systems

Електропривод працює на батарейках до трьох років і здатний перекрити воду за лічені секунди. Команда для цього надходить за допомогою радіопротоколу Jeweller, який забезпечує зв’язок з хабом на відстані до 1 100 метрів. Зв’язок захищений шифруванням, радіочастотним гопінгом та виявленням завад.

FireProtect 2

Ajax розробили димову камеру FireProtect 2, яка захищена від пилу та комах. Це означає, що її не потрібно регулярно чистити. В середині розташований біспектральний оптичний сенсор, який здатен розрізняти дим від пари.

Зображення: Ajax Systems

Другий сенсор в датчику — це термістор. Він швидко розрізняє підвищення температури, що дає суттєву перевагу при горінні синтетичних матеріалів. Також була презентована розширена версія датчика з додатковим сенсором чадного газу. Обидва датчики мають версії зі змінюваними та вбудованими батареями. Від змінюваних батарей датчик пропрацює до 7 років, а з вбудованими не менш як 10.

Новий дизайн додатку Ajax

Компанія також оновила дизайн застосунку. Тепер інтерфейс враховує будову людського тіла, рухи та контекст взаємодії. Це дозволяє користувачам вмикати пристрій максимально швидко і зручно, навіть не дивлячись на екран смартфона.

Зображення: Ajax Systems

У новій вкладці пристрої сортуються за сторінками, тому користувачам достатньо зробити свайп в сторону — і ось, наступна порція кнопок опиняється на тому ж зручному місці. Новий темний режим, поліпшені шрифти, кроссплатформенна консистентність, швидкий доступ до пристроїв автоматизації — це все з’явиться у застосунках вже наприкінці цього року.

Під час презентації Ajax Systems також анонсували:

  • Партнерський портал. Він надає авторизованим партнерам Ajax доступ до партнерських програм, зокрема до навчання, маркетингової підтримки та систем заохочення. Партнерський портал стане доступним цієї осені у Великій Британії, Італії, Іспанії, Португалії, країнах Скандинавії та Бенілюксу.
  • Ajax-Ready. Напрямок нових незалежних продуктів на основі системи безпеки Ajax. Це абсолютно нові можливості для партнерів, які бачать більше системних заявок та хочуть відкрити для себе нові вертикальні ринки.
  • Оновлення PRO Desktop 3.4. Щоб дати власникам компаній, інженерам монтажу та операторам важливий інструмент для покращення їхніх послуг, компанія Ajax презентувала оновлення PRO Desktop з новою функцією – звітом про роботу системи. Він дає змогу відразу отримати всю інформацію про охоронні пристрої: стан хабу, рівень заряду батарей, стан зв’язку та інші важливі параметри.
  • Кобрендований застосунок для партнерів Ajax. Застосунок для охоронних компаній, які хочуть підвищувати впізнаваність свого бренду щодня. Щоразу, коли клієнти відкривають застосунок Ajax, вони взаємодіють із постачальниками послуг. З точки зору зручності, клієнти мають швидкий доступ до контактів і платіжної інформації. Це замінює дзвінки та нагадування про оплату, оскільки у компанії є прямий контакт із клієнтом у застосунку.
  • Тримач DIN Holder для фіксації Relay або WallSwitch на DIN-рейці та нову розетку Socket Plus (type G) із захистом від дугового замикання.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук