Внутрішньо переміщені особи зможуть змінювати статус у «Дії»

Читати на RU

Внутрішньо переміщені особи зможуть змінити місце проживання та скасувати свій статус у «Дії». Як повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, нові послуги вже доступні для бета-тестування.

З початку повномасштабної війни 1,4 млн українців подали заяву на отримання довідки ВПО та оформили регулярні виплати від держави в Дії. У застосунку в кілька кліків можна отримати статус внутрішньо переміщеної особи та оформити регулярні виплати від держави. 

«Зовсім скоро в Дії внутрішньо переміщені особи зможуть змінити адресу місця проживання, якщо переїхали до іншого міста. Або ж скасувати свій статус, якщо ви повернулися на місце постійного проживання. Усе це в декілька кліків, без черг, збору довідок і походів по держорганах», — зазначили в Мінцифри.

Як долучитися до тестування послуги?

Для участі у бета-тесті скасування статусу потрібно мати довідку ВПО в Дії. А щоб долучитися до тестування зміни адреси фактичного проживання ВПО, необхідно:

  • фізично перебувати на місці нового тимчасового проживання, щоб підтвердити геолокацію;
  • мати довідку ВПО в Дії.

Долучитися до бета-тесту можна за посиланням. Після старту тестування на пошту надійде лист з детальною інструкцією щодо його проходження. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук