Благодійний фонд надає 6660 грн грошову постраждалим від війни. Як отримати

Читати на RU

Постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської області, а також з листопада – у Харківській області, зможуть отримати додаткову грошову допомогу. Благодійний фонд «Право на захист» розпочинає новий проект за підтримки HIAS у цих регіонах! Виплата становитиме 6660 гривень на кожного члена родини.

Звернутися по грошову допомогу зможуть не тільки люди, що втратили житло, бізнес, засоби до існування внаслідок воєнних дій на цій території, але й вразливі родини ВПО у цих областях (з двома і більше дітьми, з людьми 55+, з вагітними жінками або молодими матусями з малятами до 2 років, а також особи з інвалідністю, неповні родини тощо). Перевага надається родинам ВПО, які стали на облік протягом останнього місяця, навіть якщо вони не мають перелічених вище вразливостей.

Отримати грошову допомогу можуть такі категорії:

 1. Родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів.
 2. Постраждалі домогосподарства від раптових обстрілів, родини, які втратили члена родини; втратили засоби до існування (пошкоджений/втрачений магазин, ферма, худоба тощо) внаслідок проведення військових дій.
 3. ВПО або люди, що перемістились більше ніж 30 днів тому, мають дохід менший ніж 5400 грн на особу (за останні 3 місяці) та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:
  • мають двох або більше дітей,
  • є особи з інвалідністю,
  • домогосподарство ведеться однією особою (чоловіком або жінкою),
  • є вагітні жінки та жінки з грудними дітьми до 2 років,
  • мають людей похилого віку (55+ років) в родині.
 4. Не зможуть звернутися із заявкою ті родини, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій.

Детальніше про те, як можна подати заявку і які документи для цього потрібні можна прочитати на сайті фонду. Зверніть увагу, що при реєстрації мають бути присутні всі члени родини з оригіналами документів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук