Techstack відкриває перший делівері-хаб в Польщі

Читати на RU

Харківська ІТ-компанія Techstack відкриває свій перший європейський делівері-хаб у Вроцлаві. Про це повідомляє портал DOU.

  • Вибір Польщі як місця для відкриття нового європейського робочого простору був підкріплений насамперед рішенням команди бути ближче до України, а також значною підтримкою Польщі українського народу під час війни.
  • Крім того, часткова релокація допоможе команді Techstack збільшити свою присутність у великих ІТ-центрах по всій Європі, підтримати партнерів і посилити їхні продукти.
  • Компанія працює над відкриттям ще однієї української локації у Львові та будує плани щодо запуску представництва у Сполучених Штатах. У команді Techstack — понад 170 спеціалістів.

«Ми вибрали Польщу, а саме Вроцлав, через схожість з Україною: близький менталітет, транспортне сполучення з українськими містами, коротка різниця в часових поясах. Сподіваюся, що та частина нашої команди, яка була вимушена покинути свої домівки, почуватиметься тут комфортно та безпечно. Крім того, перебування в Центральній Європі робить нас ближчими до наших партнерів з ЄС, що гарантує ще більш тісну та швидку співпрацю» — коментує Іван Єременко, генеральний директор Techstack.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук