Запускаються IT-курси GlobalLogic, Ciklum та SoftServe на Prometheus. Є 700 стипендій

Читати на RU

На онлайн-платформі Prometheus запускаються IT-курси, підготовлені спеціалістами GlobalLogic, Ciklum та SoftServe. Для студентів Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та WNISEF виділяють 700 стипендій (тобто, 700 користувачів зможуть навчатися на курсах безкоштовно). Про це AIN.UA розповіли у Prometheus.

Які курси доступні

На платформі уже є чотири курси, на яких викладають фахівці GlobalLogic, Ciklum та SoftServe.

  • Front-end. Повний курс для початківців від Ciklum. Курс за 13 тижнів навчить front-end розробці крок за кроком, від верстки до створення вебдодатків, для впевненого старту карʼєри в IT. Під час навчання студенти виконуватимуть практичні завдання, а також курсовий проект, який можна додати до портфоліо.
  • QA Manual від GlobalLogic. Курс надає знання і практичні навички, достатні для отримання роботи фахівця з тестування вебпродуктів. Він підійде для швидкого старту в IT. Manual QA спеціалісту не потрібно володіти мовами програмування та глибокими технічними знаннями, тож для отримання першої роботи від початку навчання знадобиться лише 12 тижнів.
  • Автоматичне тестування програмного забезпечення від GlobalLogic. Випускники курсу здобудуть знання, достатні для отримання першої роботи за спеціальністю. За умови старанного проходження курсу та виконання всіх завдань слухачі зможуть претендувати на першу роботу вже через 11 тижнів.
  • Розробка вебдодатків на Ruby від SoftServe. За 12 тижнів навчання слухачі отримають знання і практичні навички, які допоможуть побудувати кар’єру Ruby Software розробника.

Як зареєструватись на курси

700 студентів отримають можливість навчатися на цих курсах завдяки стипендіям від USAID та WNISEF. На безкоштовне навчання можуть претендувати:

  • українські жінки, що постраждали від війни; 
  • українці та українки, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022;
  • українці та українки, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022;
  • військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за умови наявності вільних місць. 

Щоб подати заявку на стипендіальну програму, потрібно пройти перший навчальний тиждень курсу, що вас зацікавив, а також заповнити анкету за посиланням до 4 листопада 2022 року включно. Претенденти, які отримають стипендію, отримають про це листа на імейл, вказаний при реєстрації, до 9 листопада 2022 року включно. 

Курси також будуть доступні за оплату для тих користувачів, які не отримали стипендію.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук